یک آژانس بازاریابی املاک و مستغلات می تواند برای هر شرکت املاک و مستغلات تفاوت ایجاد کند. یک آژانس بازاریابی دیجیتال املاک چه کاری می‌تواند برای شما انجام دهد؟ یک آژانس بازاریابی املاک و مستغلات می تواند خدمات املاک و مستغلات شما را تبلیغ کند و تجارت شما را توسعه دهد. این آژانس ها خدماتی مانند طراحی وب سایت، بازاریابی محتوا، بازاریابی ویدئویی، سئو، بازاریابی ایمیلی، برندسازی، تبلیغات و غیره را ارائه می دهند.

بازاریابی املاک و مستغلات چیست؟

وقتی به بازاریابی املاک و مستغلات اشاره می کنیم، دقیقاً منظورمان چیست؟  بازاریابی املاک و مستغلات یک شرکت املاک خاص یا املاک آن را تبلیغ و تبلیغ می کند. کانون توجه حتی می تواند بر روی نمایندگان فردی متمرکز شود که فروشندگان فوق ستاره در شرکت شما هستند. به کسانی که در بازاریابی املاک و مستغلات مشغول هستند، بازاریاب املاک گفته می شود. آنها درک می کنند که چقدر برای یک شرکت املاک و مستغلات مهم است که خود را از رقبا متمایز کند. با خدمات آنها، شرکت شما می تواند از قرار گرفتن در معرض بیشتر لذت برده و در هر یک از لیست هایی که در دسترس دارید، لقمه های بیشتری ایجاد کند.

چرا بازاریابی در املاک و مستغلات مهم است؟

بازاریابی بخش مهمی از هر زمینه ای است، اما این امر به ویژه در مورد املاک و مستغلات صدق می کند  از طریق بازاریابی املاک و مستغلات، شرکت شما می تواند خود را از رقبای شما جدا کند و نشان دهد که چه چیزهای ملموسی را روی میز آورده اید. همچنین می‌توانید ارزش پیشنهادی خود را به نمایش بگذارید و اینکه چگونه آن متفاوت و بهتر از آن چیزی است که سایر شرکت‌های املاک ارائه می‌دهند.

بدون بازاریابی املاک و مستغلات، متمایز کردن خود از رقبا دشوار است. ممکن است مطمئن نباشید که از کدام استراتژی های بازاریابی استفاده کنید، که می تواند باعث اتلاف وقت و پول شود، که هر دو ارزشمند هستند. همچنین ممکن است مطمئن نباشید که چگونه موفقیت استراتژی های خود را اندازه گیری کنید، که اجرای آنها را در وهله اول بی فایده می کند.

آژانس بازاریابی املاک چیست؟

این آژانس ها در تمام انواع بازاریابی املاک و مستغلات از جمله بازاریابی دیجیتال تخصص دارند. آنها حرفه ای های تمام عیار هستند که در بازار املاک و مستغلات به خوبی آشنا هستند. آنها اهمیت برندسازی، ایجاد ارزش شما، تولید سرنخ های جدید و تبدیل بیشتر آن ها به مشتریان را درک می کنند. بیشتر از این، آنها استراتژی هایی را می دانند که می تواند به یک شرکت املاک و مستغلات مانند شما کمک کند تا به این اهداف دست یابد. هیچ آزمون و خطایی مانند زمانی که خودتان اقدام به بازاریابی املاک و مستغلات می کنید وجود ندارد. یک شرکت بازاریابی املاک و مستغلات چالش‌های فعلی شما را بررسی می‌کند و سپس برنامه‌ای را تدوین می‌کند که در اولین بار نتایج را ارائه می‌دهد.

خدمات دیجیتال مارکتینگ املاک و مستغلات

اگر شما باید در یک آژانس دیجیتال مارکتینگ املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید، چه نوع خدماتی می توانند برای شرکت شما ارائه دهند؟ طبق مقدمه، بیایید اکنون به سرویس های مختلف بپردازیم.

طراحی وب سایت

اگر بازدیدکنندگان سایت را جلب نکنید، ممکن است هرگز باز نگردند. همه عناصر وب سایت شما، از تصویر صفحه اصلی گرفته تا مکان نوار ناوبری، قرار دادن دکمه های CTA، رنگ ها و فونت ها، همگی بر نظر کاربر تأثیر می گذارند. شما می خواهید این نظر تا حد امکان مثبت باشد و با داشتن یک شرکت بازاریابی املاک در سایت خود، در نهایت می توانید سایتی داشته باشید که به آن افتخار می کنید.  شما در طراحی سایت خود، درخواست عناصر و چیدمان ها نقش خواهید داشت و شرکت بازاریابی بقیه کارها را انجام خواهد داد.

بازاریابی محتوا

حوزه بعدی که آژانس بازاریابی املاک و مستغلات می تواند به آن کمک کند، بازاریابی محتوا است. بازاریابی محتوا همه اشکال محتوا را در بر می گیرد، از بازاریابی ویدیویی (در این مورد در یک لحظه بیشتر) تا وبلاگ نویسی، پادکست، کتاب های الکترونیکی، اینفوگرافیک ها و وبینارها. آژانس بازاریابی می‌تواند بر اساس عواملی مانند مخاطبان هدف، معیارهایی که می‌خواهید به آنها برسید، استراتژی‌هایی که در گذشته استفاده کرده‌اید و استراتژی‌های فعلی‌تان، بهترین شکل محتوا را برای شرکت املاک شما توصیه کند.

بازاریابی ویدیویی

اکثر بازاریابان بیان می‌کنند که ویدیو بخش بسیار مهمی از استراتژی‌های بازاریابی مربوطه است، اما تعجب خواهید کرد که چگونه بسیاری از شرکت‌ها در مورد نحوه شروع بازاریابی ویدیویی دچار مشکل شده‌اند. شاید از قرار گرفتن در مقابل دوربین احساس ترس می کنند. شاید آنها فکر می کنند که چیز جالبی برای ارائه به دنیای ویدیو ندارند، یا مطمئن نیستند که چگونه از ویدیو به عنوان یک رسانه برای ارتباط با مشتریان و مشتریان استفاده کنند.

اینها همه نگرانی هایی هستند که یک آژانس دیجیتال مارکتینگ املاک و مستغلات می تواند به آنها رسیدگی کند و به شما در رفع آنها کمک کند. آژانس بازاریابی می تواند موضوعات ویدیویی را که شرکت شما می تواند پوشش دهد و تا حد مرگ انجام نشده اند توصیه کند. آنها می توانند به شما در نوشتن فیلمنامه کمک کنند تا ویدیوی شما جذاب باشد و حتی مکان ها و بهترین روش ها را برای فیلمبرداری توصیه کنند. اگرچه در ابتدا ممکن است کمی ناخوشایند باشد، اما با گذشت زمان، شروع به تولید کلیپ‌های ویدیویی با کیفیت بالا می‌کنید که مخاطبان شما را مجذوب خود می‌کند و به اهداف بازاریابی بیشتری دست می‌یابد.

سئو سایت

بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو و بازاریابی موتورهای جستجو یا SEM دو کلمه اختصاری هستند که بیشتر آنها را در حوزه فروش، تبلیغات یا بازاریابی دخالت نمی دهند. همه شرکت ها باید روی سئو و سئوی محلی تمرکز زیادی داشته باشند، زیرا این امر تعیین می کند که وب سایت شما در چه رتبه ای در نتایج جستجو قرار می گیرد. داشتن سئوی خوب تفاوت بین قرار گرفتن در صفحه اول و کسب صدها یا هزاران بازدید (اگر نه بیشتر) و قرار گرفتن در صفحه سه است که هیچ کس هرگز شرکت املاک شما را پیدا نمی کند.

SEM با تبلیغ وب سایت شما از طریق تبلیغات پولی نیز در مورد دیده شدن است. می‌توانید از میان تبلیغات AdWords، هدف‌گیری جغرافیایی، هدف‌گیری مجدد، یا پرداخت به ازای کلیک یا تبلیغات PPC، یکی را انتخاب کنید. اگر همه اینها کمی گیج کننده به نظر می رسد، نگران نباشید. با استخدام یک آژانس بازاریابی املاک و مستغلات، آنها می توانند از اقدامات سئو استفاده کنند که به ارتقاء رتبه سایت شما کمک می کند.

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

حوزه دیگری که یک شرکت بازاریابی املاک و مستغلات می تواند به آن کمک کند، بازاریابی رسانه های اجتماعی است. امروزه اکثر شرکت‌ها در رسانه‌های اجتماعی حضور دارند و شرکت املاک و مستغلات شما احتمالاً در میان آنهاست. با داشتن یک شرکت بازاریابی املاک و مستغلات، در نهایت می توانید پست های رسانه های اجتماعی معناداری ایجاد کنید که افراد را به صورت دسته جمعی به صفحه شما هجوم می آورند.

شما نکاتی را در مورد اینکه چه چیزی در رسانه های اجتماعی پست کنید، نحوه ردیابی نام های رسانه های اجتماعی خود و نحوه ایجاد تعامل با فالوورهای فعلی خود با تعامل بیشتر با آنها دریافت خواهید کرد. هنگامی که شروع به ارسال مداوم محتوای ارزشمند در حساب های رسانه های اجتماعی خود کردید، متوجه خواهید شد که تعداد دنبال کنندگان شما به طور مداوم افزایش می یابد و افزایش می یابد. بیشتر از آن، هجوم کاربران رسانه های اجتماعی منجر به ترافیک بیشتر وب سایت نیز می شود.

بازاریابی ایمیلی

اکنون که شرکت املاک و مستغلات شما یک لیست ایمیل دارد، می‌خواهید از طریق ایمیل مارکتینگ با سرنخ‌ها و مشتریان در تمام مراحل سفر خریدار ارتباط برقرار کنید. یک آژانس دیجیتال مارکتینگ املاک و مستغلات می‌تواند به شما در مورد ماهیت ایمیل‌هایی که در هر مرحله از قیف فروش ارسال کنید و همچنین نحوه شخصی‌سازی ایمیل‌ها و نحوه خودکارسازی ایمیل‌ها را راهنمایی می‌کند.

آن‌ها می‌توانند یک کمپین بازاریابی قطره‌ای راه‌اندازی کنند که به نیازهای سرنخ یا مشتری در زمان مناسب پاسخ می‌دهد تا فروش و در نتیجه تبدیل را تضمین کند. همچنین در مورد تعداد دفعات ارسال ایمیل به شما آموزش داده خواهد شد. شما نمی خواهید بیش از حد ارسال کنید، زیرا در این صورت مزاحم خواهید شد، اما نمی خواهید آنقدر به ندرت ایمیل بفرستید که مشتریان شما را فراموش کنند.

تبلیغات

در طول عمر بنگاه املاک خود، شما برای انواع تبلیغات، از تبلیغات رسانه های اجتماعی گرفته تا تبلیغات جستجوی پولی، تبلیغات نمایشی و حتی تبلیغات بیرون از خانه یا بیرون از منزل مانند بیلبوردها، هزینه خواهید پرداخت. آژانس بازاریابی شما می‌تواند به شما در ایجاد بودجه تبلیغاتی کمک کند، اگر شرکت شما فاقد آن باشد و انواع تبلیغاتی را که مشتریان و سرنخ‌های شما بر اساس تحقیقات مخاطبان هدف پذیرا هستند را توصیه کند.

برندینگ

نام تجاری بخشی از چیزی است که به شما کمک می کند از رقبا متمایز شوید. نام تجاری شما شامل همه چیز است، از انتخاب لوگوی شما گرفته تا لحن شما در ایمیل های شما و رنگ هایی که در وب سایت شرکت خود استفاده می کنید. یک آژانس بازاریابی املاک و مستغلات می تواند به شما کمک کند تا برند خود را ایجاد کنید و سپس آن را به جهان معرفی کنید. اگر یک برند موجود داشته باشید، آژانس می تواند آن برند را تقویت کند تا حتی قوی تر و منسجم تر شود.

مزایای استخدام یک شرکت بازاریابی املاک و مستغلات

چرا باید با یک شرکت بازاریابی املاک و مستغلات کار کنید؟ انجام این کار به روش های زیر می تواند سودمند باشد.

ترافیک وب سایت و رسانه های اجتماعی

هنگامی که وب سایت املاک و مستغلات خود را دوباره طراحی کردید و شروع به ارسال محتوای بهتر در رسانه های اجتماعی کردید، نرخ ترافیک به هر دو پلت فرم به طور تصاعدی افزایش می یابد. این می تواند به طور طبیعی به تولید سرنخ شما کمک کند.

برند قوی تر

ما کاملاً روشن کرده‌ایم که برند شما بخشی از نحوه جذب مشتریان در مقایسه با رقبای یک شرکت املاک و مستغلات است، بنابراین آن برند باید به خوبی تثبیت شده و مانند سنگ محکم باشد. با ارائه خدمات یک شرکت بازاریابی املاک و مستغلات، می توانید مطمئن باشید که هر دو اتفاق می افتد.

افزایش فروش

نرخ فروش شما افزایش می یابد زیرا تعداد بیشتری از سرنخ های شما به مشتریانی تبدیل می شوند که می خواهند ملکی را با شرکت املاک شما بخرند یا بفروشند.

جمع بندی

یک آژانس بازاریابی املاک و مستغلات می تواند به شرکت شما کمک کند تا اهداف بیشتری برای رشد، افزایش سرنخ، تبدیل و حفظ مشتریان بیشتر و جدا کردن خود از رقبا به دست آورد.

انتهای مطلب/ منبع