اینترنت از صرف یک ابزار سرگرمی به چیزی واقعاً ضروری در زندگی روزمره ما تبدیل شده است. از وب سایت های کسب و کار الکترونیک گرفته تا شبکه های رسانه های اجتماعی، مطمئناً زندگی امروز ما را تعریف می کند. علاوه بر این سبک زندگی مدرن، پرمشغله و پرمشغله ما مستلزم داشتن راه حل های سریع برای همه مشکلات و داشتن پاسخ های هوشمندانه برای ساده ترین سؤالات است.

 مواد چاپی دیگر توجه ما را جلب نمی کند. در عوض، یک تبلیغ پاپ آپ هوشمند ممکن است سود بسیار بیشتری داشته باشد و یکی از مشکلات ما را حل کند بدون اینکه حتی از وجود آن آگاه باشیم. برای مثال، یک تبلیغ پاپ آپ برای هتلی در میکونوس، به ما یادآوری می کند که چقدر به آن تعطیلات نیاز داریم و اکنون پس از تخفیف ویژه ۱۰ درصد، چقدر مقرون به صرفه است.

در نتیجه ناخودآگاه به آن تعطیلات فکر خواهیم کرد تا بالاخره بلیط را رزرو کنیم. اینجاست که قدرت اولیه دیجیتال مارکتینگ نهفته است. در واقع، مثال بالا بسیار واقع بینانه است. همچنین به ما کمک می کند تا دلایلی را که چرا گردشگری محلی یکی از اولین بخش هایی بود که از دنیای دیجیتال بهره می برد، توضیح داده و توجیه کنیم. با این حال، با توجه به حجم ترافیک در دنیای دیجیتال، سوال واقعی همچنان باقی است. چگونه گردشگری محلی می تواند در چنین رقابت بزرگی برجسته شود؟

۱.تغییر به رزروهای موبایلی

تحقیقات نشان داده است که مردم بیشتر رزروهای مسافرتی و تورها را به صورت انفرادی و به جای مراجعه به آژانس های رزرواسیون خصوصی از طریق تلفن همراه انجام می دهند. آژانس‌های مسافرتی و هتل‌ها یا هر شرکت مرتبط با سفر و گردشگری باید این رشد در تعداد کاربران گوشی‌های هوشمند را در نظر بگیرند و به ترتیب بر استراتژی‌های بازاریابی تلفن همراه خود تمرکز کنند. بنابراین، وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های سازگار با موبایل بیشتری ایجاد کنید.

همچنین بخوانید:   قدرت تجزیه و تحلیل شکاف رقابتی

۲. تجربه کاربر و نظرات آنلاین

این بسیار دقیق است که بگوییم ما در عصری زندگی می کنیم که در آن مردم با محتوای مشترک دیگران درگیر می شوند و به تجربیات مشترک دیگران واکنش نشان می دهند. به عبارت دیگر، همه چیز در مورد تبلیغات شفاهی است، که توسط آژانس‌هایی که محتوای تولید شده توسط کاربر را از طریق چندین پلتفرم مبتنی بر سفر و رزرو به اشتراک می‌گذارند، که به شدت به نظرات منحصر به فرد و معتبر افراد بستگی دارد، ممکن می‌شود.

۳. رتبه بندی کسب و کار خود با استفاده از سئوی محلی

قبل از توضیح بیشتر این نکته، دانستن تفاوت بین کار با سئوی محلی و کار با یک کمپین معمولی سئو بسیار مهم است. پس از انجام دو نکته قبلی در این مقاله؛ استراتژی های بازاریابی تلفن همراه شما و ایجاد یک پلت فرم کاربر پسند که بر اساس محتوای تولید شده توسط کاربر است، می خواهید کسب و کار شما در صدر فهرست های جستجو قرار گیرد. بیایید چند نکته مفید را مرور کنیم تا به شما کمک کند بالاترین رتبه ای را که می توانید داشته باشید.

  • نمایه Google برای کسب‌وکار من خود را ایجاد کنید، از جمله توضیح واضحی از کسب‌وکارتان، عکس‌های با وضوح بالا، آدرس و شماره تلفن دقیق کسب‌وکارتان، دسته‌بندی کسب‌وکارتان و مهم‌تر از همه نظرات صادقانه مشتریان.
  • اطمینان حاصل کنید که استناد کسب و کار، آدرس و شماره تلفن شما سازگار است. آنها باید در همان قالبی باشند که در وب سایت شما ذکر شده است.
  • نظرات محلی واقعی را از مشتریان خود دریافت کنید. فقط بر روی Google Reviews تمرکز نکنید، بلکه روی همه پلتفرم‌ها یا دایرکتوری‌هایی که کسب‌وکار شما وجود دارد، تمرکز نکنید. برای مثال، می‌توانید با ارائه تخفیف‌های ویژه به مشتریان وفادار خود انگیزه دهید تا کسب‌وکارتان را بررسی کنند.
  • صفحه وب خود را با استفاده از بهترین استراتژی های محلی SEO OnPage بهینه کنید. تلاش خود را روی یک صفحه وب با طراحی خوب سرمایه گذاری کنید تا یک قطعه برجسته در گوگل داشته باشید و در رتبه های برتر قرار بگیرید.
همچنین بخوانید:   مزایای فریلنسرها برای آژانس تولید محتوای شما

جمع بندی

وقتی نوبت به اجرای استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال برای گردشگری محلی می‌رسد، بهینه‌سازی جستجوی محلی شما بر عملکرد و فهرست کسب ‌و کار شما تأثیر زیادی خواهد داشت. پس از رعایت تمام نکات، در نهایت قادر خواهید بود در میان جمعیت برجسته شوید. در واقع ممکن است سخت و پیچیده به نظر برسد. به همین دلیل است که همیشه می توانید یک آژانس دیجیتال مارکتینگ را برون سپاری و استخدام کنید.

انتهای مطلب/ منبع