نوشتن محتوا یک کسب و کار بزرگ است و اگر برای اداره یک آژانس تولید محتوا کار می کنید، رسیدگی به تقاضا به تنهایی می تواند دشوار باشد. ممکن است با این سوال دست و پنجه نرم کنید که آیا استخدام نویسندگان کارمند تمام وقت برای کمک به شما در برآوردن تقاضای مشتریان منطقی تر است یا اینکه کار با مترجمان آزاد برای افزایش تولید محتوا ایده بهتری است.

در اینجا، نگاهی خواهیم داشت به این که چرا کار با فریلنسرها برای اکثر آژانس های بازاریابی محتوا منطقی است و زمانی که به دنبال فریلنسرهای مناسب برای افزودن به شبکه خود هستید، به دنبال چه چیزی باشید.

آژانس تولید محتوا چیست؟

نوشتن محتوای وب آسان نیست. وبلاگ‌ها، مقالات، کپی وب‌سایت‌ها، پست‌های رسانه‌های اجتماعی و مطالعات موردی، همگی تفاوت‌های ظریف خاص خود را دارند که می‌تواند فرآیند ایجاد محتوای عالی را زمان‌بر کند. آژانس محتوا نویسی کسب و کاری است که خدمات نوشتن را برای هر محتوایی که برای مشتریان یا مشتریان بالقوه در نظر گرفته شده است ارائه می دهد. یک آژانس تولید محتوا با کسب ‌و کارها کار می‌کند تا محتوای دیجیتال را برای آنها فراهم کند تا توجه بازار هدفشان را جلب کنند.

برخی از آژانس‌های محتوا صرفاً بر ارائه بازار هدف خود با کپی تمرکز می‌کنند، در حالی که برخی دیگر بر ایجاد انواع دیگر رسانه‌ها برای کسب‌ و کارها مانند ویدیوها یا پادکست‌ها تمرکز می‌کنند.  کار با یک آژانس محتوا به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا منابع ارزشمند داخلی را با اجازه دادن به نویسندگان محتوا با بهترین دانش برای ایجاد نسخه‌ای که کسب‌وکار را از وب استخراج می‌کند، آزاد کنند.

همچنین بخوانید:   8 روش بازاریابی پیامک هوشمند

اگر به ایجاد یک آژانس تولید محتوا فکر می کنید، یک حرکت هوشمندانه انجام می دهید. در حالی که ایده نوشتن برای یک وب سایت فقط دو دهه پیش یک شغل خاص بود، امروز، فرصت های شغلی برای متخصصان محتوا نویسی در مسیر رشد متوسطی مانند سایر مشاغل در ایالات متحده است.  این بدان معناست که کسب و کارها در جستجوی افرادی هستند که می توانند محتوای موثر ایجاد کنند.

۳ مزیت فریلنسرها برای آژانس های تولید محتوا

۱. نویسندگانی را انتخاب کنید که متناسب با جایگاه مشتریان شما باشند

هنگامی که شما فقط با نویسندگان داخلی کار می کنید، اغلب از آنها انتظار می رود که در یک بازه زمانی کوتاه در انواع خاصی از مشاغل متخصص شوند تا نیازهای مشتریان شما را برآورده کنند. هنگامی که با فریلنسرها کار می کنید، تعداد زیادی از نویسندگان را خواهید داشت که به شما امکان می دهد نویسندگانی را بیابید که از قبل با صنایع مشتریان شما آشنا هستند. این بدان معنی است که نویسنده آزاد شما می تواند زمان بیشتری را صرف نوشتن و زمان کمتری برای تحقیق کند و به شما امکان می دهد محتوای مناسب را با سرعتی سریع دریافت کنید.

۲. برای آنچه نیاز دارید بپردازید

وقتی نویسندگان داخلی در تیم خود دارید، صرف نظر از اینکه محتوای شما به چه چیزی نیاز دارد، به آنها حقوق می پردازید. وقتی کار با فریلنسرها را انتخاب می‌کنید، فقط برای کارهایی که نیاز دارید، در زمانی که به آن نیاز دارید، پول پرداخت می‌کنید. این بدان معنی است که شما می توانید تصمیم بگیرید که چه زمانی منطقی است که محتوا را در بودجه خود نگه دارید و چه زمانی نیاز به کاهش دارید.

همچنین بخوانید:   CPM چیست و چرا تیم بازاریابی شما باید به آن اهمیت دهد؟

۳. ویرایش دقیق را انجام دهید تا محتوای خود را کامل کنید

وقتی با نویسندگان داخلی کار می کنید، ویرایش معمولاً بر دوش شما می افتد، که اگر تجربه ای به عنوان نویسنده نداشته باشید، می تواند سخت باشد. هنگامی که با یک آژانس مستقل کار می کنید، مقالات، پست های وبلاگ و محتوای وب کاملاً ویرایش شده را دریافت خواهید کرد که آماده انتشار هستند.

انتهای مطلب/ منبع