کسب و کار دماوند در یک نگاه

تلاش گروه توسعه کسب و کار دماوند (هورموند مارکتینگ) در جهت ارتقا دانش مارکتینگ کشور و کمک به دارندگان کسب و کار برای حرکت در مسیرهای صحیح و اساسی با متدی متفاوت و حرفه ای می‌باشد. در نگرش کسب و کار دماوند هر فرد و یا هر شرکتی از هر صنف، صنعت و بازاری محق آن است که بخواهد در کسب و کارش پیشرفت را احساس کند. نه پیشرفتی به‌منزله تلاش‌های بی‌وقفه و فرسایشی؛ بلکه تلاشی آگاهانه برای حرکت در مسیر صحیح و اساسی.

کسب و کار دماوند به دارندگان کسب و کار پس از تبیین دقیق خواسته‌هایشان راهی را می‌شناساند که گام برداشتن در آن راه، تلاش هدفمند را در کوتاه‌ترین زمان جایگزین تلاش‌های طاقت‌فرسا می‌نماید. ما باور داریم که صرف زمان، هزینه و تلاش به‌اندازه و در مسیری صحیح، نجات‌بخش بسیاری از کسب و کار های ایرانی می‌باشد.

کسب و کار دماوند با تخصص و مهارت در حوزه مارکتینگ (تحقیقات بازار، برنامه ریزی، آموزش، بازاریابی و فروش، پیشبرد و تبلیغات)، طراحی گرافیک و تلفیق آن با دانش IT (فن آوری اطلاعات) در تلاش است به دارندگان کسب و کار در ایران کمک کند تا لذت واقعی کسب و کارشان را بچشند. متخصصین دماوند ضمن تلفیق دانش روز مارکتینگ جهانی و تجربه فضای کاری سازمان های ایرانی راهکارهایی اصولی با شیوه های نوین و خلاقانه به دارندگان کسب و کار ارائه می‌دهند که موجب رضایتمندی آن‌ها و مشتریانشان می‌گردد.

ازجمله خدمات آژانس مارکتینگ می‌توان به مشاوره بازاریابی، مشاوره کسب و کار، مشاوره تبلیغات، آموزش بازاریابی و فروش برای شرکت ها و سازمان ها، ارائه محصولات آموزشی و کاربردی مارکتینگ، بازاریابی و فروش تبلیغات، تدوین طرح کسب و کار، تدوین برنامه مارکتینگ، طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی، دیجیتال مارکتینگ، ممیزی و تامین نیرو، ابزارها و نرم افزارهای مارکتینگ موردنیاز شرکت ها و سازمان‌ها اشاره نمود. “دماوند/ باور به توانستن”