جذاب و تازه نگه داشتن وب سایت شما از نظر طراحی وب به اندازه سئوی قوی برای جذب مشتریان جدید حیاتی است. به روز رسانی وب سایت کمک می کند تا آژانس های بازاریابی دیجیتال ماهر فرصت های بالقوه خود را با ارائه نکردن ظاهری مدرن که منعکس کننده قدرت های فوق العاده آنها باشد از دست ندهند. برای الهام بخشیدن به شما، ۱۹ تا از بهترین وب سایت های آژانس بازاریابی دیجیتال را انتخاب کرده ایم که کار و فرهنگ آنها را به نمایش می گذارند. آنها به راحتی قابل پیمایش هستند، از ویژگی های تعاملی استفاده می کنند و سازگار با موبایل هستند.

۱. CemtrexLabs

یک وب سایت آژانس دیجیتال به یاد ماندنی به بازدیدکنندگان احساس شخصیت خود را در صفحه اصلی می دهد. این سایت دارای فناوری جالب و خلاقانه است. طبق صفحه اصلی آنها، CemtrexLabs  یک آزمایشگاه فناوری خلاق است که تجربیات پیشگامانه را از طریق توسعه وب و موبایل، طراحی UX و مهندسی نوآورانه ارائه می دهد. بازدیدکنندگان برای دریافت پیام نیازی به خواندن کپی ندارند، زیرا ویدئوی CemtrexLabs تمام عرض آن را نشان می‌دهد و بازدیدکنندگان را به دانستن بیشتر وادار می‌کند.

۲. Modern

این آژانس دیجیتال مارکتینگ با یک وب سایت محکم که همه جنبه ها را بررسی می کند، مستقیماً وارد کسب و کار می شود. در یک نگاه، بازدیدکنندگان مدرن می توانند ببینند که این آژانس با کسب و کارهای نوآورانه متمرکز بر رشد کار می کند. یک چت بات فوراً در مورد اهداف نسل تقاضا می پرسد تا بازدیدکنندگان را درگیر کند. با پیمایش به پایین صفحه، نقاط تفاوت درک شده آژانس، ویدئویی از مدیریت مدرن در مورد ماموریت آنها، و برخی منابع قابل دانلود با تصاویر طراحی شده منحصر به فرد ارائه شده است.

۳. Bleech

وب سایت این آژانس دیجیتال برلین ساده، رنگارنگ و سرگرم کننده است. حالتی جوان، گرم و دوستانه دارد که احتمالاً با شخصیت مشتری ایده آل آن همخوانی دارد. انیمیشن‌های شکل هندسی آن‌ها به جذابیت سایت برای کاربران می‌افزاید.

۴. WebMechanix

این آژانس دیجیتال در سئو، PPC  و اتوماسیون بازاریابی تخصص دارد. تداوم ظاهر را حفظ می کند و نمونه کارها را هوشمندانه ارائه می دهد. آنها نیز رویکردی ساده برای صفحه اصلی خود با عناصر متحرک کافی برای جذب بازدیدکننده انتخاب کرده اند.

۵. RNO1

ظاهر این آژانس دیجیتال جسورانه و در عین حال قدرتمند است. به جای رنگ‌های روشن که در سایت‌های دیگر دیده می‌شود، RNO1  از رنگ‌های آبی آرام، ظریف‌تر و تن‌های طبیعی استفاده می‌کند تا نقطه تفاوت درک شده خود را به عنوان یک برند ساحل غربی تقویت کند. این به عناصر بصری متعدد برای تقویت استعاری امواج متکی است.

همچنین بخوانید:   درآمد خود را با این 11 برنامه شریک آژانس افزایش دهید

۶. Major Tom

آژانس دیجیتال Major Tom انیمیشن جذاب نقطه سیاه خود را به نقاط متحرک پاستلی روی پس‌زمینه سفید ارتقا داد تا داستان خود را روایت کند. این آژانس هوشمندانه از حلقه ها در سراسر وب سایت خود برای نمایش قابلیت ها و خدمات خود استفاده می کند.

۷. Luminary

آژانس دیجیتال استرالیایی Luminary نیز از یک انیمیشن نقطه‌دار رنگارنگ در پس‌زمینه صفحه اصلی خود استفاده می‌کند. بازدیدکنندگان می توانند مکان نما خود را حرکت دهند تا بر حرکت و جهت نقاط تأثیر بگذارند. این آژانس از عکس‌های تمام عریض از افرادی که احساسات خود را بیرون می‌ریزند برای کمک به بیان داستان خود استفاده می‌کند. این آژانس در ایجاد یک صفحه اصلی که به تمام سوالات اولیه یک مشتری احتمالی در مورد اینکه چه کاری انجام می‌دهند و چگونه آن را انجام می‌دهند پاسخ می‌دهد و از هر بخش با یک فراخوان مناسب پشتیبانی می‌کند .

۸. Fantasy

در نشان دادن کارهایی که انجام می‌دهند و فهرست مشتریان خود را درست در صفحه اصلی ویدیوی تمام عرض خود نشان می‌دهد، کار بسیار خوبی انجام می‌دهد. تمرکز آژانس آنها بر کمک به شرکت ها برای ایجاد تجربیات دیجیتال از طریق نوآوری محصول است. پالت رنگی وب‌سایت آنها عمدتاً از رنگ‌های خاکستری با رنگ قرمز استفاده می‌کند تا توجه کاربر را به دکمه‌های عمل جلب کند.

۹. Pilot Fish Media

یکی دیگر از آژانس های طراحی بازاریابی دیجیتال پر انرژی که سرگرمی را به ارمغان می آورد، Pilot Fish Media  در ادینبورگ است. صفحه اصلی آن‌ها از بازدیدکنندگان می‌خواهد که ویدیوی جذاب را حداقل دو بار دوباره تماشا کنند. پس زمینه بنفش تیره، آبی و صورتی از حرکت و تاثیر زیر آب می گذرد در حالی که پیام های قدرتمند نمونه هایی از دقیقاً آنچه آژانس به مشتریان خود ارائه می دهد ارائه می دهد.

۱۰. Beyond

این آژانس طراحی و فناوری با جسارت ابرقدرت خود را با صفحه اصلی که تقریباً مانند یک بیلبورد تعاملی چشم نواز خوانده می شود، روشن می کند. پیمایش در وب سایت Beyond لذت بخش است زیرا آنها از عناصر تعاملی مختلف برای جلب علاقه هر بازدید کننده وب سایت استفاده می کنند.

همچنین بخوانید:   چگونه یک طرح کسب‌وکار بنویسیم؟

۱۱. Humaan

صفحه اصلی ساده و لذت بخش Humaan دارای یک گرافیک متحرک بی نظیر بر روی پس زمینه سفید ساده است. بازدیدکنندگان وب سایت مجبورند برای دیدن آنچه در پشت پرده سفید وجود دارد، حرکت کنند. سپس Humaan با تصاویر محرک بصری از کار مشتری که با سرعتی تهاجمی به کاربر ضربه می زند، گرما را افزایش می دهد. این وب سایت فقط سرگرم کننده و فوق العاده جذاب است.

۱۲. Loomo

آژانس دیجیتال کالیفرنیا Loomo با یک تصویر صفحه اصلی به رنگ‌های بنفش تیره، صورتی و آبی، حال و هوای با شدت بالا ایجاد می‌کند. موضوع فضای بیرونی توسط یک کپی پررنگ پشتیبانی می‌شود که نشان می‌دهد مارک‌ها را راه‌اندازی می‌کنیم .  سرفصل فرعی بر سه نوع خاص از خدمات تمرکز دارد که با حرکت بیشتر بازدیدکنندگان وب‌سایت به سمت پایین، مجدداً بیان می‌شوند. هر بخش شامل یک فراخوان قوی و واضح است.

۱۳ . SmartSites

بازدید از وب سایت SmartSites به شما این تصور را می دهد که آنها یک آژانس بازاریابی دیجیتال بیهوده هستند که بر نتایج مربوط به SEO و PPC متمرکز شده اند .از آنجا که، مانند PPC خوب، وب سایت آنها با شماره تلفن و CTA جلو و مرکز، همراه با یک ربات چت و تعداد زیادی نشان که قابلیت های آنها را قانونی می کند، به درستی به نقطه اصلی می رسد. مجموعه بزرگی از توصیفات آنها در صفحه اصلی آنها نشان داده شده است. یک تابع مرتب سازی به کاربران اجازه می دهد تا بر اساس یک سرویس یا ویژگی فیلتر کنند.

۱۴. Weberous

آژانس دیجیتال مارکتینگ و برندینگ Weberous در لس آنجلس با برجسته شدن با کپی هوشمندانه و دوستانه خود در پس زمینه آبی آسمانی توجه شما را به خود جلب می کند. پیمایش به پایین صفحه اصلی، کپی هوشمندانه‌تر و مرتبط‌تر را از کارهایی که انجام می‌دهند ، با چه کسانی کار می‌کنند و دستاوردهایشان نشان می‌دهد.

۱۵. Beans Agency

این آژانس دیجیتال مارکتینگ اوکراینی که دفتر مرکزی آن در Lviv است، ظاهری خاص دارد. از لوگوی آن‌ها گرفته تا انیمیشن‌های سه‌بعدی عجیب شخصیت‌های لوبیا در تنظیمات تک رنگ پاستلی مختلف که یادآور سبدهای عید پاک است، شخصیت آژانس لوبیا می‌درخشد. این وب‌سایت به طرز چشمگیری از انیمیشن به عکس با نمایش چهار عضو اصلی تیم در تنظیمات متفاوت و تک رنگ، تغییر می‌کند.

همچنین بخوانید:   ایمیل مارکتینگ قهرمان ناشناخته عصر دیجیتال

۱۶. Square Peg

این آژانس بازاریابی دیجیتال پاکستانی برنده جوایز از همان ابتدا مشخص می کند که ماموریت آن خدمت به مشتریان با بیان منحصر به فرد داستان های آنهاست . وب سایت Square Peg دارای یک پالت روشن و پررنگ از رنگ های صورتی، نارنجی و زرد است. آنها به سرعت به سؤالات مشتریان احتمالی در مورد اینکه چرا آنها را انتخاب می کنند، آنچه را که می گیرند و فرآیند آنها چگونه کار می کند، پاسخ می دهند.

۱۷ .KOTA

KOTA  یک وب‌سایت تمیز اما از نظر گرافیکی سنگین ایجاد کرد که دقیقاً همان چیزی را که آنها در آن تخصص دارند با پیوندهایی به خدمات خاص و نمونه‌های نمونه کار جامع که شامل تصاویر و کپی توضیح چالش‌ها و نتایج است را نشان می‌دهد.

۱۸. brand.new

وب سایت آژانس طراحی brand.new مستقر در آتن، یونان، بسیار سرگرم کننده است. آنها مهارت های طراحی هوشمندانه خود را در صفحه اصلی کاملا سفید خود نشان می دهند، جایی که تصاویری از پروژه های کلیدی در دو ستون ظاهر می شود.  وب سایت کار را قهرمان می کند. این سرگرم کننده و همه جانبه است و باعث می شود بازدیدکنندگان زمان بیشتری را برای کاوش در خدمات خود صرف کنند. بخش درباره brand.new به همان اندازه سرگرم کننده و جذاب است.

۱۹. Huge

این آژانس بازاریابی دیجیتال بروکلین با دفاتری در سرتاسر جهان با تمرکز بر تصاویر عظیم کمپین‌های مشتری که با ارزش‌های آژانس ترکیب شده‌اند، به نام خود عمل می‌کند. هر دو با کلمات کمی در حروف سنگین ارتباط برقرار می کنند. بازدیدکنندگان می توانند به راحتی در صفحه اصلی خود پیمایش کنند تا در مورد مشتریان، کار، دفاتر و موقعیت های موجود در سراسر جهان اطلاعات بیشتری کسب کنند.

جمع بندی

هیچ آژانسی نمی تواند همه چیز برای هر مشتری باشد. اما وقتی آژانس‌ها با ایجاد وب‌سایت‌هایی که شخصیت و کاری که انجام می‌دهند متمایز می‌شوند، مشتریانی را جذب می‌کنند که با ارزش‌ها و مجموعه مهارت‌های آن‌ها همسو هستند. آژانس‌های بازاریابی دیجیتال موفق، محتوای جذابی را ترکیب می‌کنند که بالقوه‌ها را به خود جذب می‌کند، و از چارچوب‌های طراحی اثبات‌شده برای جذب بازدیدکنندگان در تجربه‌ای فراگیر استفاده می‌کنند که باعث می‌شود آنها هوس اطلاعات بیشتر کنند.

انتهای مطلب/ منبع