09109200500 info@damaavand.com

ابزارهای گزارش‌دهی مشتری به جمع‌آوری داده‌ها، ایجاد خودکار نمودارها کمک می‌کنند و آنچه را که باید در مورد کمپین‌های مشتریان خود بدانید به شما می‌گویند. این گزارش‌ها ممکن است جزئی یا ساده باشند و همه کمپین‌های سئو و بازاریابی را در مسیر خود نگه دارند.

به عنوان مدیر عامل یک آژانس بازاریابی محتوا، باید از جدیدترین ابزارها و فناوری استفاده کنید تا به رشد کسب و کار خود کمک کنید و با مشتریان بیشتری کار کنید. یکی از مواردی که باید به آن توجه کنید، استفاده از ابزارهای گزارش مشتری است.

 ابزارهای گزارش‌دهی مشتری به آژانس شما کمک می‌کند تا گزارش‌های جامعی برای مشتریان شما ایجاد کند، بنابراین آنها می‌بینند که چگونه هزینه ای که پرداخت شده برای تقویت رشد شرکت‌هایشان به خوبی خرج شده است.

ابزارهای گزارش دهی مشتری چیست؟

آنها در دسته ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری  قرار می گیرند. اینها برای مدیریت مشتریان شما، جدید و قدیمی استفاده می شوند. چیزی که ابزارهای گزارش دهی مشتری را خاص می کند این است که انتقال داده ها و گزارش ها را به مشتریان شما آسان تر می کند.

همچنین می‌توانید گزارش‌های خود را بهتر برای مشتریان خاص تنظیم کنید، و این کار را برای آنها آسان‌تر می‌کنید تا مزایای ادامه کار با شما را ببینند. از نظر کمک به رشد شرکت شما، داشتن ابزارهای گزارش دهی مشتری عالی ممکن است دقیقاً آنچه را که برای جذب مشتریان بیشتر نیاز دارید به شما ارائه دهد و به گسترش خود ادامه دهید.

در عین حال، ایجاد گزارش های مشتری می تواند خسته کننده باشد، به همین دلیل است که یافتن راه هایی برای خودکارسازی و تسهیل فرآیند ضروری است. ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا کسب و کار خود را توسعه دهید. در اینجا مجموعه ای از هفت ابزار گزارش دهی است که دارای انعطاف پذیری و گزارش های دقیقی هستند که برای ادامه این مسیر با آژانس خود نیاز دارید.

۱.Whatagraph

یکی از گزینه‌های خوب برای ابزار گزارش‌دهی مشتری است، زیرا اهمیت گزارش‌های سریع و سازمان‌یافته را تشخیص می‌دهد.  Whatagraph  این گزارش‌ها را خودکار می‌کند، بنابراین لازم نیست نگران کار بر روی صفحات گسترده یا وارد کردن دستی داده باشید.

همچنین بخوانید:   نقش فناوری اطلاعات در توسعه کسب و کار

به عنوان ابزاری برای آژانس بازاریابی، زمان شما را آزاد می کند و کار را در دوره های زمانی روزانه، ماهانه یا سه ماهه به طور خودکار انجام می دهد. فقط مهلت مشتریان خود را تعیین کنید و می توانید وارد کردن دستی اطلاعات را فراموش کنید.

۲. Megalytic

یک ابزار گزارش مشتری است که الگوهای بسیار مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید داده ها را از آن وارد کنید. اگر ویجت‌های ترجیحی دارید یا می‌خواهید به گزارش‌های خود عمق اضافه کنید، این یک پلتفرم خوب است زیرا از طریق کتابخانه‌ای از ویجت‌ها برای ساختن گزارش‌ها با جزئیات مورد نظر شما متصل می‌شود.

با فرآیندهای خودکار آن، لازم نیست نگران وارد کردن دستی داده باشید. درعوض، می‌تواند در واقع گزارش‌هایی را برای افراد خاص، خواه مشتری یا کارمند شما باشند، ارسال کند و تضمین کند که به موقع می‌رسند. بزرگترین مزایای مگالیتیک این است که بسیار مقرون به صرفه است و به اندازه کافی انعطاف پذیر است که به شما امکان می دهد گزارش ها را در یکی از چندین فرمت صادر کنید.

۳. RavenTools

یک نرم افزار منحصر به فرد است. به این دلیل مفید است که ویژگی های گزارش دهی زیادی دارد. شما می توانید رقبا را تجزیه و تحلیل کنید یا به روز رسانی برای رسانه های اجتماعی مشتریان خود را در یک مکان برنامه ریزی کنید.

سپس زمانی که گزارش‌ها را تهیه می‌کنید، می‌توانید از آنها برای ایجاد کمپین استفاده کنید و بررسی کنید که کمپین سئو چقدر برای مشتری کار می‌کند. RavenTools  توانایی تجزیه و تحلیل وب سایت های مشتریان شما را در مقایسه با رقبای خود اضافه می کند. با این اطلاعات، انجام تنظیماتی که به آنها کمک می کند به اهداف کسب و کار خود برسند بسیار آسان تر است.

۴. TapAnalytics

احتمالاً در حال حاضر ابزارهایی دارید که از آنها برای جمع آوری داده ها استفاده می کنید. حتی اگر همه آن ابزارها هنوز متصل نشده باشند، TapAnalytics  می تواند کمک کند. این ابزار را می‌توان با بیش از ۱۰۰ ارائه‌دهنده خدمات استفاده کرد. به این معنی که شما فقط می‌توانید وارد حساب‌ها شوید و به سرعت متصل شوید تا داده‌ها را از همه منابعی که در آن جمع‌آوری می‌شوند، جمع‌آوری کنید.

همچنین بخوانید:   بازاریابی دیجیتال چگونه می تواند بر گردشگری محلی تأثیر بگذارد؟

با گزینه‌های هوشمندانه‌ای مانند ویجت‌های قابل تنظیم و طراحی کاربردی ، استفاده از این پلت‌فرم آسان است، حتی اگر به‌ویژه از فناوری آگاه نباشید. مزیت TapAnalytics  این است که دارای ویژگی های امنیتی برای ایمن نگه داشتن داده های مشتریان شما است. همچنین می توانید داشبورد نمای کلی مفیدی را به سرعت و به راحتی ایجاد کنید، که یافتن اطلاعات هر یک از مشتریان خود را در یک مکان ساده می کند.

۵. DataHero

آیا چیزی بیش از بازاریابی ساده برای مشتری خود انجام می دهید؟ اینجاست که DataHero به عنوان یک ابزار عالی گزارش‌دهی مشتری مطرح می‌شود. برخلاف برخی، با سرویس‌هایی مانند  Eventbrite، HubSpot  و ZenDesk ادغام می‌شود و به شما امکان می‌دهد داده‌ها را از منابعی آپلود کنید که سایر ابزارهای گزارش‌دهی ممکن است نپذیرند.

DataHero  به شما کنترل بیشتری بر روی کارهایی که انجام می دهید یا وارد نمی کنید می دهد و به شما این امکان را می دهد که داده های مورد نظر خود را قبل از وارد کردن همه آنها انتخاب کنید. این به شما پیشنهاداتی می دهد، به این معنی که شما می توانید به سرعت تصمیم بگیرید که به چه چیزی نیاز ندارید یا چیزی را که واقعا انجام می دهید پیدا کنید.

DataHero  داده های شما را برای شما نمودار می کند، اما همچنان می توانید آن را دستکاری کنید یا داده های اضافی را به صورت دستی اضافه کنید. برای کسی که دوست دارد در بررسی های بازاریابی عمل کند، این فرصت بزرگی را به شما می دهد تا از همه چیزهایی که در یک کمپین اتفاق می افتد مطلع شوید. مزایای استفاده از DataHero شامل دسترسی به نمودارها و تجسم های خیره کننده، پیشنهادات برای نمودارهای مختلف بر اساس داده ها، و امکان ادغام با ده ها سرویس است.

۶. Google Analytics

هیچ لیست ابزار گزارش مشتری بدون افزودن در Google Analytics کامل نخواهد شد .این یکی از رایج ترین ابزارهای مورد استفاده است و ابزاری ضروری برای کسانی است که می خواهند نتایج را برای مشتریان خود به طور دقیق کمیت کنند. برخی از معیارهایی که در حال حاضر ادغام شده اند عبارتند از:

  • گزارش کل ترافیک تحت اکتساب
  • مشارکت متوسط
  • نمای کلی مخاطب
همچنین بخوانید:   تحویل محصول در فروشگاه آنلاین و نقش کلیدی آن

Google Analytics برای هر کسی که می خواهد از آن استفاده کند کاملا رایگان است. بنابراین، حتی اگر بودجه ای در ذهن ندارید، این یک ابزار با کیفیت با بهترین قیمتی است که می توانید دریافت کنید. اگر می‌خواهید آنچه را که از ابزار گزارش‌دهی نیاز دارید کشف کنید، شروع با این گزینه انتخاب خوبی است. هنگامی که مشاهده کردید که آیا گوگل آنالیتیکس تمام نیازهای شما را ارائه می دهد، می توانید به یکپارچه سازی با ابزارهای دیگر نگاه کنید.

۷. Dasheroo

این ابزار یک داشبورد هوشمندانه ایجاد می کند که در آن می توانید تیم های مشتری با سطوح مختلف مجوز ایجاد کنید. امنیت حرف اول را می‌زند و این امکان را فراهم می‌کند که داده‌ها را حتی در صورت ایجاد چندین حساب، ایمن و ایمن نگه‌دارید. با  Dasheroo، این شانس را دارید که نمودارها را از قالب ها ایجاد کنید و در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید.

 با ویژگی  Mashup، می توانید دو مجموعه مختلف از معیارها را مقایسه کنید تا ببینید آیا مسائل یا روندهایی وجود دارد که نیاز به توجه شما دارد یا خیر. Dasheroo تمرکز خود را بر کاهش هرج و مرج و کاهش زمان کمتری برای بررسی گزارش های مشتریان خود قرار می دهد.

Dasheroo  یک رابطه صورتحساب واحد را ارائه می دهد، به این معنی که شما یک بار برای خدمات پرداخت می کنید، اما شما انتخاب می کنید که چه چیزی را از مشتریان خود دریافت کنید. اگر مشتریان شما خواهان دسترسی مستقیم هستند، می توانید برای آن هزینه ای از آنها دریافت کنید. اگر نه، می توانید به سادگی داشبوردها را از طریق ایمیل در یک زمان برنامه ریزی شده به اشتراک بگذارید.

جمع بندی

ابزارهای گزارش مشتری فوق به شما کمک می کند تا داده های مشتریان خود را سازماندهی و در دسترس نگه دارید. انجام این کار مدیریت مشتریانی که دارید و کسب احترام و کسب و کار مکرر آنها را آسان تر می کند.

انتهای مطلب/ منبع