حتی بهترین و تواناترین آژانس به اندازه مشتریانی است که می تواند جذب کند و این چیزی نیست که بتوان آن را به شانس واگذار کرد. اگرچه بررسی ها و ارجاع ها می توانند فوق العاده مفید باشند، اما به تنهایی برای رشد فهرست مشتریان و گسترش آژانس شما در آینده کافی نیستند .شما همچنین به یک استراتژی جامع و قابل اعتماد برای تولید سرنخ های جدید نیاز دارید که برای شرکت و کاتالوگ خدمات شما مناسب باشد.

چرا مدیریت برای آژانس ها مهم است؟

دنیای دیجیتال مارکتینگ در حال حاضر در حال رونق است، اما در عین حال فوق العاده رقابتی است. بازاریاب هایی که در مورد پیشرفت جدی هستند، کار خود را برای آنها قطع می کنند. گفته می شود، آنها نه تنها برای جذب مشتریان جدید بلکه برای جذب مشتریان مناسب نیاز به یک برنامه دارند. به دلایلی مانند موارد زیر، یک استراتژی قابل اعتماد برای ایجاد سرنخ آژانس های سطح بالا ضروری است.

۱.دستیابی به بهترین کیفیت

موفقیت و رشد آژانس شما بیش از انتشار اخبار و جذب هر چه بیشتر مشتریان است.  تا زمانی که واقعاً مشتریانی را جذب کنید که برای آژانس و خدمات آن مناسب هستند ، تیم فروش شما نمی‌تواند در اوج بازدهی کار کند و معاملات را ببندد.

۲. بازار خود را رشد دهید

هنگامی که یک آژانس کاملاً جدید است، احتمالاً فقط یک گروه بسیار پیشرفته را هدف قرار می دهد. اما دیر یا زود، هر آژانس فرصت‌های طلایی برای گسترش به بازارهای دیگر خواهد داشت .سرنخ های نمایندگی با کیفیت راهی برای تحقق این امر هستند.

۳. کمتر به روش های سرد تکیه کنید

بسیاری از نمایندگان فروش آژانس، زمان زیادی را صرف تعقیب سرنخ ها از طریق روش هایی مانند تماس سرد و اطلاع رسانی ایمیل می کنند. هیچ اشکالی در این استراتژی ها وجود ندارد. با این حال، جذب سرنخ‌های آژانس بهتر و تعداد بیشتر آنها به این معنی است که تیم‌های فروش شما می‌توانند زمان بیشتری را صرف بستن معاملات و فروش کنند.

۴. اتحادهای کسب و کار را جذب کنید

یک استراتژی تولید سرنخ عالی فقط مشتریان بیشتری را برای آژانس به ارمغان نمی آورد. همچنین می‌تواند به فرصت‌هایی برای ایجاد شبکه با همتایان صنعت، همکاری با شرکای کسب و کار بالقوه و دسترسی به مخاطبان آنها در این فرآیند منجر شود.

۹ گام برای به دست آوردن مشتریان بیشتر آژانس برای شرکت شما

اکنون که بهتر می‌دانید چرا تولید سرنخ فعال به طور بالقوه برای شرکت شما سودمند است، زمان آن رسیده است که به بررسی این موضوع بپردازید که چگونه می‌توانید از مزایای آن برای آژانس  خود بهره ببرید. در اینجا چند استراتژی کلیدی برای شروع آورده شده است.

همچنین بخوانید:   نقش دیجیتال مارکتینگ برای یک استارتاپ موفق

۱.از وبینارها برای نشان دادن قدرت استفاده کنید

مشتریان بالقوه آژانس به حرفه ای هایی که استخدام می کنند بسیار اعتماد می کنند، از جمله امتیازات نهایی و آینده حرفه ای خود. شما به راهی نیاز دارید تا مدیران بالقوه آژانس را متقاعد کنید که شما در زمینه کاری خود یک مرجع هستید و آنها می توانند به شرکت شما اعتماد کنند تا کاری را که شما می گویید انجام دهد.

بهترین راه برای انجام این کار این است که نشان دهید اعضای تیم شما متخصصانی هستند که باید به آنها اعتماد کنید و وبینارها کاملاً با این کار مطابقت دارند. آنها همچنین راه‌های فوق‌العاده‌ای برای تقویت محبوبیت و ایجاد احساس انحصار در اطراف برند شما هستند. مصرف کنندگان مدرن ارزش را دوست دارند، بنابراین وبینار خود را به صورت رایگان ارائه دهید. آن را آموزنده کنید و آن را با دلایلی پر کنید که افراد علاقه مند شما را انتخاب کنند. سپس سرنخ های نمایندگی با کیفیت بالا را تماشا کنید.

۲. فرم های تماس خود را ارتقا دهید

دیر یا زود، تمام سرنخ های آژانس شما فرم تماس شما را پر می کنند، اما فرم ها دقیقاً جایی هستند که بسیاری از آژانس ها افراد را از دست می دهند. فرم‌های تماس خسته‌کننده و کسل‌کننده که دقیقاً شبیه فرم‌هایی هستند که آژانس‌های دیگر به آن‌ها تکیه می‌کنند، می‌توانند مشتریان بالقوه را تحت تأثیر قرار دهند و آن‌ها را وادار کنند که درباره برداشتن گام بعدی دو بار فکر کنند.

در عوض، روی فرم‌هایی سرمایه‌گذاری کنید که پاسخ‌های شخصی‌سازی شده را ایجاد می‌کنند تا مشتریان احساس کنند دیده شده و شنیده می‌شوند. محتوای تعاملی می تواند کمک زیادی به این امر کند. همچنین ارزش این را دارد که به افراد کمی چیز اضافی برای کمک به مهر و موم کردن معامله ارائه دهید. به تخمین‌های رایگان، مشاوره‌های اولیه و مشوق‌هایی فکر کنید که می‌تواند به یک مشتری احتمالی کمک کند تا تصمیم بگیرد.

۳. ویدئو را در استراتژی بازاریابی خود بگنجانید

ویدیو این روزها فقط محبوب نیست. این کاملاً عظیم است و فهمیدن دلیل آن سخت نیست. ویدیو پویا، جذاب و قابل مصرف است. همچنین این یک راه عالی برای آژانس ها است تا واقعاً توانایی های خود را نشان دهند.

  • ویدئو به طور موثر اطلاعات بیشتری را در زمان کمتری منتقل می کند.
  • الگوریتم های رسانه های اجتماعی ویدیو را دوست دارند و آن را به افراد بیشتری نشان می دهند.
  • این یک راه عالی برای ایجاد یک ارتباط تقریباً فوری با مخاطبان هدف است.

۴. از شبکه های اجتماعی به نفع خود استفاده کنید

همچنین بخوانید:   به‌کارگیری وب‌سایت در کسب‌وکار

صحبت از روش های بازاریابی که واقعاً یک برند را انسانی می کند ، استفاده از رسانه های اجتماعی به نفع آژانس خود بسیار مهم است. پلتفرم هایی مانند لینکدین، فیس بوک، توییتر و دیگران می توانند به شما کمک کنند:

  • تصمیم گیرندگان کلیدی در سازمان ها یا شرکت ها را شناسایی و هدف قرار دهید
  • ایجاد و نشان دادن اقتدار
  • سوالات میدانی در مورد کاتالوگ محصولات و خدمات شما
  • در زندگی مشتریان بالقوه خود به یک برنامه ثابت روزانه تبدیل شوید
  • مخاطبان خود را سرگرم، الهام بخش و توانمند کنید

۵. با نوشتن یک کتاب اعتبار صنعت بسازید

برخی از دستاوردها به‌طور گسترده‌ای به‌عنوان شاخص‌های اقتدار شناخته می‌شوند که تقریباً همه را تحت تأثیر قرار می‌دهند، و داشتن یک کتاب در زیر کمربند مطلقاً یکی از آنهاست. مشتریان بالقوه آژانس همیشه به دنبال بهبود روزافزون در کاری هستند که انجام می دهند، و خواندن یک راه بسیار کارآمد برای انجام این کار است. اکنون مشتریان ایده آل خود را با نسخه هایی از کتاب خود در دست تصور کنید.

اگر مطالبی را که می خوانند دوست داشته باشند، تعداد زیادی مشتری جدید مشتاق برای فروش خدمات خود دارید. بنابراین کتاب اقتدار را در مورد یک موضوع مهم صنعت در جایگاه خود بنویسید.  آن را منتشر، توزیع و تبلیغ کنید. سپس تماشا کنید که دریایی از سرنخ های نمایندگی تازه ریخته می شود.

۶. از رویدادها و کنفرانس ها به نفع خود استفاده کنید

تبدیل شدن به یک ثابت در رویدادهای صنعتی مانند کنفرانس‌ها، همایش‌ها و گزینه‌های مشابه به خودی خود برای ایجاد همه سرنخ‌های آژانس که برای رشد شرکت خود به آن نیاز دارید، کافی نخواهد بود.  اما این یک راه عالی برای تکمیل سایر تلاش‌ها و تاثیرگذاری بر صنعت شما یک یا دو درجه است. بله، مطمئناً می‌توانید در رویدادهای موجود، به ویژه نمونه‌های برجسته و رویدادهای ترکیبی مرسوم، شرکت کنید . اما ایده هماهنگ کردن خودتان را نادیده نگیرید.

آژانس‌هایی که رویدادهای خود را برنامه‌ریزی و اجرا می‌کنند، فوراً در آن موضوع یا صنعت به مقامات مراجعه می‌کنند. انجام این کار همچنین کنترل فوق‌العاده‌ای را بر مخاطبانی که هدف قرار می‌دهید و با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنید، به شما ارائه می‌دهد، و نه به روشی آسان برای متمایز کردن خود از رقبا.

۷. در فهرست های کلیدی فهرست شوید

بسیاری از آژانس‌ها این تاکتیک را نادیده می‌گیرند. آنها واقعاً نباید این تاکتیک را نادیده می‌گیرند، زیرا این یک راه فوق‌العاده برای تولید سرنخ‌های با کیفیت بهتر و تعداد بیشتری از آنها است. مشتریان بالقوه ای که در مورد یافتن آژانسی برای مشارکت جدی هستند و آماده تبدیل هستند، هنگام بررسی گزینه های خود، دایرکتوری ها و سایر فهرست های صنعت را بررسی  می کنند. دایرکتوری ها همچنین راهی قابل اعتماد برای تقویت تلاش های برند شما و افزایش دید هستند.

همچنین بخوانید:   خدمات آژانس تبلیغاتی: چیست و چگونه یکی را انتخاب کنیم

۸. تبدیل به یک ماشین انتشار محتوا شوید

محتوای بازاریابی سطح بالا یک الزام مطلق برای هر شرکت عصر دیجیتال است، اما برای آژانسی که نیاز به ایجاد اعتماد در مخاطبان هدف دارد، ضروری است.  همچنین برای برند شما بسیار مهم است که در بسیاری از مکان‌های کلیدی که ممکن است یک منبع محتوای معتبر باشد.

پلتفرم‌هایی را هدف قرار دهید که به خوانندگان باهوشی که همیشه به دنبال توصیه‌های تخصصی و پاسخ‌های دقیق برای سؤالات داغ خود هستند، پاسخ می‌دهد. به گزینه‌هایی مانند Medium، Quora  و LinkedIn فکر کنید. پلتفرم‌هایی که ساختن یک مخاطب وفادار را به طور معقولی بدون دردسر می‌سازند.

یک برنامه زمان بندی انتشار تنظیم کنید و به آن پایبند باشید. به خوانندگانی که برای تعامل با محتوای شما تلاش می کنند پاسخ دهید. و مطمئن شوید که از فرصت ها استفاده کنید تا مخاطبان خود را به سمت لیست های پستی و فرم های تماس خود راهنمایی کنید. در واقع، می‌توانید تولید محتوای خود را مقیاس‌بندی کنید و مدیریت آن را با Content Cloud ساده کنید.

۹. به مخاطبان دیگر ضربه بزنید

به طور طبیعی، رسیدن به مخاطبان هدف و ارتباط با آنها باید دغدغه اصلی شما باشد، اما نباید در همین جا متوقف شوید. گزینه هایی مانند وبلاگ نویسی مهمان و همکاری با اینفلوئنسرها نیز روش های فوق العاده کارآمدی برای جذب رهبران آژانس با کیفیت هستند. همکاری با همتایان و دیگر رهبران فکری در حوزه یا صنعت شما این فرصت طلایی را به شما می دهد تا از مخاطبان دیگری استفاده کنید که قبلاً تماس گرفته اند و آماده تعامل هستند. همچنین این یک راه عالی برای تقویت تلاش های سئوی خود با بک لینک های با کیفیت است .

با چهره‌های کلیدی صنعت که مخاطبان خاص خود را دارند که دوست دارید به آنها دسترسی پیدا کنید، شبکه کنید.  زمین های حرفه ای و شخصی سازی شده را بسازید که به فرد گیرنده می گوید دقیقاً در ازای کمک به شما چه انتظاری می تواند داشته باشد. سپس از فرصت هایی که به دست می آید نهایت استفاده را ببرید.

جمع بندی

به طور طبیعی، درک چگونگی ایجاد تعداد زیادی سرنخ نمایندگی با کیفیت بالا تنها بخشی از آنچه برای رشد لیست مشتریان و افزایش سود شما نیاز است است. شما همچنین باید بدانید که چگونه پس از جلب توجه آنها، آنها را وادار به تبدیل کنید.

انتهای مطلب/ منبع