هدایت ترافیک خالص به وب‌سایت شما برای ورود بیماران جدید بسیار مهم است. این بدان معنی است که وب‌سایت شما به یک استراتژی قوی بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) نیاز دارد، راهی که به بالا بردن رتبه شما در نتایج جستجوی محلی محتوا منجر شود. این کار باهدف قرار دادن کلیدواژه مناسب برای تخصص شما انجام می‌شود، گماشتن افرادی که به سؤالات خاصی که بیماران محلی در خصوص شرایط درمانی و معالجه‌ای که شما در حرفه‌ی خود ارائه می‌دهید، پاسخ می‌دهند و همچنین با تنظیم محتوایی که بک لینک‌ها، عامل اصلی در رتبه‌بندی بالای موتورهای جستجو، را جذب می‌کند صورت می‌گیرد.

هنگامی‌که بازدیدکنندگان وارد می‌شوند، وب‌سایت شما باید به‌جای اینکه آن‌ها را دور کند، دلیلی محکم برای ماندن و جستجوی اطراف ارائه دهد. صفحه اصلی شما باید دقیقاً توضیح دهد که شما چه کسانی و چه بیماری‌هایی را درمان می‌کنید تا بیماران بالقوه بدانند که در جای مناسب قرار دارند. این باید گزاره فروش بی‌نظیر شما و همچنین اعتبارنامه شما باشد و باید به بیماران امکان برنامه‌ریزی برای قرار ویزیت ارائه دهد. عکس‌های دفتر و کارکنان شما باید در تعداد زیاد در سراسر وب‌سایت استفاده شوند تا بیماران به دیدن شما حتی قبل از اینکه وارد محل کار شما شوند، عادت داشته باشند.

شما همچنین باید اطلاعاتی را که بیماران به یافتن آن‌ها علاقه‌مند هستند، به‌صورت واضح ارائه دهید: چه خدمات درمانی ارائه می‌دهید، چه بیمه‌هایی را می‌پذیرید، نظر شما برای مراقبت از سلامتی و اطلاعات تماس اصلی چیست، درحالی‌که شما نباید تمام این مطالب را در صفحه اصلی خود نشان دهید، باید تلاش کنید ابن اطلاعات را در مکانی که در سایت به‌سادگی قابل‌مشاهده است قرار دهید.

همچنین بخوانید:   ساختار یک وب‌سایت پزشکی مؤثر

درنهایت، بررسی‌ها، داستان‌ها و توصیه‌هایی را برای بیماران ارائه دهید که به‌منزله اثبات اجتماعی تخصص حرفه شما هستند. توصیفات بیماران و همکاران در خصوص مراقبت‌هایی که ارائه داده‌اید، مانند هر نقل‌قول یا ارجاعی که در حق شما صورت گرفته است، بسیار ارزشمند هستند. تأثیر اجتماعی یک مسئله‌ی اثرگذار جدید بر روی تبلیغات دهان‌به‌دهان است، بنابراین اطمینان حاصل کنید که همه بازدیدکنندگان وب‌سایت شما چیزهای خوبی که دیگران درباره شما می گویند را مشاهده کنند.

انتهای مطلب/