ما خیلی ساده توصیه می‌کنیم که هر حرفه پزشکی به یک وب‌سایت نیاز دارد. امروز چالشی که متخصصان مراقبت‌های بهداشتی با آن روبرو هستند، راه‌اندازی وب سایتی است که در حقیقت به حد سودآوری کمک کند. اکثر حرفه‌ها همچنان از یک سایت بروشور مانند که صرفاً حاوی اطلاعات اندک آموزشی است، استفاده می‌کنند. این شیوه حتی برای اینکه بخواهید حرفه پزشکی شما به‌صورت آنلاین مطرح باشد، دیگر کافی نیست، چه برسد به اینکه بیماران را با موفقیت از طریق اینترنت جذب کنید.

در یک نظرسنجی انجام‌شده توسط شبکه اطلاعات سلامت Surescriptts مشخص شد که بیماران در صورت داشتن حق انتخاب، احتمال اینکه یک پزشک متخصص دیجیتالی را انتخاب کند بسیار بیشتر است. وب‌سایت شما یک مؤلفه مهم در نشان دادن پیچیدگی دیجیتال حرفه شماست. این نباید نشان‌دهنده موفقیت حرفه‌ای شما باشد، بلکه باید به‌وضوح مأموریت شمارا بیان کند و داستان واقعی زندگی شمارا درباره چگونگی تأثیر مثبت کار شما بر بیماران نشان دهد. به یاد داشته باشید: وب‌سایت شما یک اتاق پر از گنجینه نیست و برای همتایان شما نیز منظور نشده است؛ این وب‌سایت برای بیماران شما است. با توجه به این نکته و ازآنجایی‌که بیماران به‌طور فزاینده پزشکان را به‌صورت آنلاین جستجو و مقایسه می‌کنند، وب‌سایت شما باید مرکز اصلی اقدامات بازاریابی شما باشد.

زمانی که نوبت به ایجاد و حفظ یک وب‌سایت حرفه‌ای می‌رسد که بیماران قصد بازدید و استفاده از آن رادارند، باید ابتدا متوجه شوید که به دنبال چه چیزی هستند. بیماران به دنبال یک وب‌سایت مدرن و آموزنده، حاوی اطلاعات زیر هستند:

محل (های) کار و ساعات کار

اطلاعات تماس

اطلاعات درمانی

اعتبار پزشک و کارمندان

امکان برنامه‌ریزی قرارهای ویزیت

بررسی‌های بیمار

پذیرش بیمه

اگر این‌ها در نظر شما درخواست‌های اساسی هستند، درست فکر می‌کنید، این اطلاعات می‌توانند به‌راحتی از طریق یک وب‌سایت ساده اما جامع فراهم شود. متأسفانه بسیاری از حرفه‌ها حتی این حداقل‌ها را نیز انجام نمی‌دهند و اطلاعات ناقص یا نادرستی را نشان می‌دهند که کمکی به بیماران نمی‌کند. اطمینان از داشتن این اطلاعات اصلی بیان‌شده، آغاز تجربه مثبت بیمار را مقدور می‌سازد و وجه تمایز شما از رقبا آغاز می‌شود.

انتهای مطلب/