کسب و کار در مسیر صحیح ...

 

اطلاعات به‌روزرسانی شده

محتویات و اطلاعات مربوط به شرکتتان را در رسانه‌های اجتماعی مانند (Facebook، LinkedIn، Twitter،Instagram و Pinterest) مرتباً به‌روزرسانی کنید. سعی کنید تصویر لوگویتان در این رسانه‌ها حرفه‌ای و خیره‌کننده باشد تا مخاطبان را به خود جذب کنید.

 

هرروز پست بگذارید

سعی کنید هرروز حداقل یک پست در رسانه‌های اجتماعی خود قرار دهید. اگر وقت این کار را ندارید افرادی را استخدام کنید تا این کار را برایتان انجام دهند. اگر چیز جدیدی برای مخاطبان خود نداشته باشید آن‌ها را از دست خواهید داد. کاربران فضای مجازی بی‌وفا هستند.

 

رقیبان خود را دنبال کنید

این موضوع بیشتر در Twitter و Instagram کاربرد دارد. نه‌تنها باید خود رقیبان را follow کنید، بلکه باید پیروان این رقیبان را هم follow کنید. این کار باعث می‌شود که خیلی از آن‌ها شمارا follow back کنند و تعداد کاربران شما فزایش یابد.

 

همیشه به سؤالات کاربران جواب دهید

زمانی که یکی از کاربران شما سؤالی را مطرح کردند شما تنها چند ساعت وقت دارید که پاسخ آن‌ها را دهید. اگر هم نیاز است که سؤال آن‌ها به‌صورت خصوصی داده شود حتماً در پستی ذکر کنید که جواب شما به‌صورت پیام خصوصی داده شد. این کار باعث می‌شود تا دیگران هنگام دیدن این پست متوجه شوند که شما به کاربران خود اهمیت می‌دهید و سؤالات آن‌ها بی‌پاسخ نخواهد ماند.

 

پشتیبانی قوی داشته باشید

باید همیشه آنلاین باشید و مشکلات کاربران خود را بلافاصله برطرف کنید تا به آن‌ها بگویید “شما برای ما محترم و باارزش هستید”. این کار را سایت‌های بزرگ دنیا ازجمله Twitter، Instagram، Facebook انجام می‌دهند و کاربران حتی اگر نیمه‌های شب مشکلی داشته باشند این سایت‌ها بلافاصله جواب کاربر را این‌گونه می‌دهند: ”ما بسیار متأسف هستیم که شما با چنین مشکلی (ذکر مشکل) مواجه شده‌اید و ما صبح اول وقت این موضوع را بررسی خواهیم کرد.”

 

چهره‌تان را به کاربران نشان دهید!

کاربران عاشق این هستند که ببینند پشت برند شما چه شخصیتی وجود دارد. جواب کاربران خود را با حساب کاربری شخصی خود بدهید تا این حس کنجکاوی آن‌ها را برطرف نمایید. به‌عنوان‌مثال اگر شرکت شما خبر محصولی جدید را به مشتریان می‌دهد، شما اطلاعات دقیق‌تری از محصول بدهید و بگویید که زمان دقیق عرضه محصول چه روزی خواهد بود.

 

لینکدین را فراموش نکنید

در linkedin با مشتریان خود ارتباط شخصی برقرار سازید تا به آن‌ها بگویید برایتان مهم و بااهمیت هستند. مطمئن باشید همین کاربران برای شما ایده‌های ناب و جالبی به اشتراک خواهند گذاشت.

انتهای مطلب/ دریک