09109200500 info@damaavand.com

در بازار املاک و مستغلات امروزی، بدون استراتژی بازاریابی دیجیتال نمی‌توانید به راههایی دست پیدا کنید. این ستونی است که کل کسب و کار شما بر آن استوار است و به همین دلیل است که باید آن را به موقع و درست انجام دهید. در اینجا ما اهمیت بازاریابی دیجیتال را آشکار می کنیم و استراتژی هایی را ارائه می کنیم که برای صنعت شما بهترین کار را دارند.

ارزش بازاریابی دیجیتال در صنعت املاک و مستغلات افزایش یافته است و هیچ تفاوتی با سایر صنایع بزرگ ندارد. برای موفقیت در املاک و مستغلات، باید به شدت رقابت کنید، به این معنی که همیشه باید در صدر جدیدترین روندها بمانید. بازاریابی دیجیتال یا اینترنتی برای مشاوران املاک ممکن است در ابتدا چالش برانگیز باشد، اما کلید موفقیت در عصر امروز است. شما نمی خواهید عقب بیفتید زیرا کسب و کارهای بیشتری در صنعت املاک و مستغلات شروع به استفاده از مزایای بازاریابی دیجیتال برای افزایش سود خود می کنند.

نقش دیجیتال مارکتینگ در صنعت املاک و مستغلات

دیجیتال مارکتینگ راه های مختلفی را برای دستیابی موثر به بازار هدف و ایجاد روابط پایدار با مشتریان ارائه می دهد. قابلیت نمایش آنلاین املاک و مستغلات به مشتری پسندترین روش یکی از ویژگی های کلیدی دیجیتال مارکتینگ است. فناوری های دیجیتال توسط شرکت های املاک و مستغلات برای افزایش فروش و افزایش عملکرد استفاده می شود. اصالت و اعتماد در تعامل آنها با مشتریان نیز توسط این فناوری ها ممکن می شود.

اهمیت دیجیتال مارکتینگ در املاک و مستغلات

امروزه بسیاری از کارگزاران و مشاوران املاک، کارکردهای حیاتی بازاریابی دیجیتال یا اینترنتی را برای نمایندگان املاک و مستغلات به رسمیت نمی شناسند. بازاریابی دیجیتال نه تنها شناخت برند را افزایش می دهد، بلکه شرکت ها را متمایز و منحصر به فرد از رقبای خود نگه می دارد. بازاریابی دیجیتال برای شرکت املاک و مستغلات شما ضروری است و برخی از دلایل زیر به شرح زیر است:

مخاطبان بیشتری را هدف قرار دهید

هنگامی که یک تابلو یا بنر را در سراسر شهر نصب می کنید، افراد زیادی در جامعه شما متوجه آن می شوند یا به آن توجه زیادی می کنند. اگر سعی می کنید با افراد خارج از منطقه خود تماس بگیرید، حتی دشوارتر می شود. دیجیتال مارکتینگ در این شرایط مفید است. دیجیتال مارکتینگ تنها با چند کلیک به شما امکان می دهد به مخاطبان خارج از منطقه نزدیک خود دسترسی پیدا کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید. با استفاده از تبلیغات پولی در دیجیتال مارکتینگ، می‌توانید کسانی را که به‌جای بازار گسترده‌تر بی‌علاقه در جستجوی املاک زمین هستند، هدف قرار دهید. به طور خلاصه، بازاریابی دیجیتال تضمین می کند که تبلیغات شما دائماً به هدف مناسب می رسد.

همچنین بخوانید:   مشارکت IBM و Facebook در راستای بازاریابی دیجیتال هدفمند

حذف کاغذ

با تغییر به دیجیتال، ممکن است هزینه های چاپ خود را کاهش دهید. بدون کاغذ رفتن به محیط زیست نیز کمک می کند. علاوه بر این، پولی که صرف چاپ کاغذ می شد، ممکن است برای رویکردهای جایگزین مانند تبلیغات فیس بوک یا اینستاگرام استفاده شود.

آزادی خلاقیت

با بازاریابی آنلاین آزادی خلاقیت بیشتری دارید. شما آزاد هستید که خلاقانه فکر کنید، جمعیت‌شناسی مختلف را بررسی کنید، کمپین‌های مختلف را امتحان کنید و خیلی چیزهای دیگر. به عنوان مثال، می‌توانید از ویژگی «از من درباره هر چیزی بپرسید» اینستاگرام برای دریافت نظرات مشتریان در مورد خدماتی که از شما می‌خواهند استفاده کنید.

سهولت استفاده

دیجیتال مارکتینگ بدون شک یک گزینه قدرتمند و راحت برای تبلیغ هر خدمت یا محصولی است. امروزه کاربران تعامل با این نوع محتوای مجازی را دوست دارند، که این رسانه را برای دسترسی بیشتر مفید می کند. بسته به بودجه خود، مشاغل املاک و مستغلات می توانند از راه حل های دیجیتال جالب و قانع کننده مختلف انتخاب کنند.

قرار گرفتن در معرض نام تجاری را افزایش دهید

در عصر دیجیتال امروز، گسترش پایگاه مشتری برای رقابتی ماندن ضروری است. محتوای دیجیتال ممکن است توسط شرکت های املاک و مستغلات برای افزایش تولید محتوا استفاده شود. مشارکت مشتری را افزایش می دهد و ترافیک وب سایت را افزایش می دهد. شناخت برند در رسانه های اجتماعی از اشتراک گذاری محتوای دیجیتال ناشی می شود.

استراتژی های بازاریابی دیجیتال برای نمایندگان املاک و مستغلات

برخی از استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ آزمایش شده و آزمایش‌شده که نتایج را به اثبات رسانده‌اند عبارتند از:

یک وب سایت کاربر پسند ایجاد کنید

وب‌سایت‌های مسکن، ممکن است گاهی اوقات بدترین ترس یک توسعه‌دهنده وب باشد، زیرا شامل تصاویر و اتصالات زیادی می‌شود. با این حال، نمایندگان املاک ممکن است یک وب سایت پویا ایجاد کنند که واکنش گرا و مناسب برای مرور تلفن همراه باشد. این می تواند با کمک یک طراح وب واجد شرایط و آگاهی از آنچه مشتریان شما به دنبال آن هستند امکان پذیر شود.

از آنجایی که تقریباً نیمی از مرورهای آنلاین در دستگاه های تلفن همراه انجام می شود، اگر وب سایت شما به اندازه کافی خوب نباشد، مشتریان شما نمی توانند به راحتی آن را مشاهده کنند. برای ارائه بهترین تجربه ممکن به مشتریان خود، وب سایت سازگار با موبایل شما باید فهرستی از تمام پست های اخیر، محتوایی که به عنوان راهنمای مشتریان در هنگام جستجوی خانه و منابع خدماتی مانند جابجایی، وکالت و بازرسان خانه را شامل شود.

همچنین بخوانید:   طراحی و انتشار خبرنامه الکترونیک

یک کمپین بازاریابی ایمیلی ایجاد کنید

کمپین ایمیل ابزار مفیدی برای تعامل با افراد جدید و حفظ ارتباط با مشتریان قدیمی بدون توجه به صنعت است. یک کمپین جامع به طور ایده آل باید مشتریان بالقوه را به سمت اقدامات برنامه ریزی شده بر اساس پروفایل خریدار و تعاملات قبلی با شما هدایت کند.

استراتژی رسانه های اجتماعی برای املاک و مستغلات

یک رویکرد جامع به استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی برای املاک و مستغلات همان چیزی است که نتایجی را که به دنبال آن هستید ایجاد می کند، نه فقط پست کردن گه گاهی مقالات مرتبط با املاک در صفحه رسانه های اجتماعی خود. برخی از مفاهیم مربوط به مطالب مرتبط برای به اشتراک گذاشتن در پلتفرم های رسانه های اجتماعی شما عبارتند از لیست های فعلی یا جدید، مطالعات موردی، پست های وبلاگ، و داستان های خرید و فروش موفق تراکنش ها.

نوشتن محتوای املاک و مستغلات

وبلاگ یک روش عالی برای بهبود سئو، ایجاد هویت برند قابل اعتماد و دادن اطلاعات عملی به مشتریان در مورد خرید یا فروش املاک و مستغلات است. طرح بازاریابی دیجیتال بدون محتوای با کیفیت، چه در وب سایت شما و چه در رسانه های اجتماعی ارسال شود، بی فایده است.

سئو برای املاک و مستغلات

بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو، تکنیکی حیاتی برای تولید محتوا برای وب سایت شما است. این به شما کمک می کند تا وب سایت ما در نتایج موتورهای جستجو رتبه بهتری داشته باشد. اگرچه موتورهای جستجو مانند گوگل اغلب الگوریتم های خود را به روز می کنند، اما ضروری است که به طور مداوم بر روی SEO خود کار کنید. یکی از اجزای اساسی سئو که می تواند به طور قابل توجهی بر نتایج تأثیر بگذارد، کلمات کلیدی هستند. برای گنجاندن کلمات کلیدی در طرح سئوی خود، حتما عبارات با رتبه بالا را در سراسر محتوای وب سایت و وبلاگ خود پخش کنید. سایر اجزای یک استراتژی موثر سئو شامل بک لینک ها، توضیحات و عناوین در متا، صفحات در رسانه های اجتماعی و دایرکتوری های آنلاین است.

همچنین بخوانید:   بازاریابی موتور جستجو

راه اندازی تورهای مجازی

یک تور مجازی از یک ملک یک محتوای عالی برای یک کمپین دیجیتال موثر است. این تورها به مشتریان بالقوه این امکان را می دهد که از نزدیک ببینند، یک ملک در مورد چیست. به اشتراک گذاری مطالب ویدیویی همچنین به بازاریابان کمک می کند تا ۵۰ درصد سریعتر از کاربران غیر ویدئویی درآمد کسب کنند.

ممکن است خرید یک ملک چالش برانگیز باشد، بنابراین این مسئولیت شما به عنوان یک مسکن است که فرآیند را تا حد امکان برای مشتریان خود ساده کنید. بازاریابی دیجیتال برای نمایندگان املاک به معنای تلاش برای ترکیب مواردی مانند: استفاده از فیلم واقعی خانه به جای نمایش دیجیتال، اطمینان از پاسخگو بودن و تعاملی بودن ویدیوی تور در تمام پلتفرم ها (موبایل و دسکتاپ)، باعث می شود تور کاربر پسند و جذاب باشد.

دیجیتال مارکتینگ آینده املاک و مستغلات است

در طول چند سال گذشته، بازاریابی دیجیتال برای مشاوران املاک به روش های مختلفی تکامل یافته است. شرکت های املاک و مستغلات و سرمایه گذاران دیوانه وار به دنبال رویکردهای جدید برای انجام کسب و کار ایمن و سازنده در پی همه گیری هستند. تعاملات املاک با خریداران، فروشندگان و مستاجران به طور قابل توجهی تغییر کرده است.

بازاریابی و عملیات املاک و مستغلات سریعتر از همیشه به سمت جایگزین های دیجیتالی در حال حرکت است. کسب ‌و کارهایی که در سال‌های آینده بیشتر در موقعیت برتر قرار می‌گیرند، آن‌هایی هستند که اکنون در حال سازگاری هستند. راز این است که به سرعت اجزای خاصی از پلتفرم خود را به راه حل هایی تغییر دهید که نتایج بهتری به همراه دارد.

جمع بندی

قابلیت نمایش آنلاین املاک و مستغلات به مشتری، یکی از ویژگی های کلیدی دیجیتال مارکتینگ است. با استفاده از دیجیتال مارکتینگ، می توانید مخاطبان بیشتری را به راحتی هدف قرار دهید. شما همچنین این آزادی را دارید که بدون کاغذ کار کنید، خلاق تر باشید و در معرض دید برند قرار بگیرید.

یک استراتژی کلیدی بازاریابی دیجیتال برای املاک و مستغلات شامل ایجاد یک وب سایت کاربر پسند است. با ایجاد یک کمپین بازاریابی ایمیلی خوب و استراتژی رسانه‌های اجتماعی از آن سود بیشتری می‌برد. نوشتن محتوا، به‌ویژه زمانی که سئو بهینه شده باشد، راه زیادی را به سمت بازاریابی دیجیتال می‌برد. فناوری‌های مدرن امروزی امکان تورهای مجازی را نیز فراهم می‌کنند که می‌تواند تا حد زیادی به استراتژی بازاریابی دیجیتال شما اضافه کند.

انتهای مطلب/ منبع