کسب و کار در مسیر صحیح ...

احتمالاً به دنبال راه‌هایی هستید که کسب ‌و کارتان می‌تواند فروش را افزایش دهید. در حالی که یک تیم فروش قوی می تواند تفاوت بزرگی در نتیجه ایجاد کند، شما نمی خواهید نادیده بگیرید که چگونه بقیه مشاغل شما می توانند فروش را نیز افزایش دهند. در اینجا چند ایده برای افزایش فروش برای کمک به رشد کسب و کار شما آورده شده است.

نحوه افزایش فروش از طریق نمایه کسب و کار گوگل

با قوی‌تر و تعاملی شدن نتایج جستجو، نمایه کسب‌ و کار Google شما برای دستیابی به مشتریان جدید بیش از هر زمان دیگری مهم است. با ثبت نام برای یک حساب رایگان Google برای کسب و کار من و اتصال آن به فهرست خود، می‌توانید فهرست خود را بهینه کنید تا برای جستجوهای مرتبط بالاتر نشان داده شود و تعامل بیشتر را تشویق کنید، در معرض دید مخاطبان مناسب قرار بگیرید و شانس فروش را افزایش دهید.

۱.هر بخش را پر کنید

طبق گفته گوگل، نمایه های کسب و کار کامل گوگل ۵۰ درصد بیشتر به خرید منجر می شود. بنابراین فقط حداقل نام، آدرس، شماره تلفن و وب سایت را تکمیل نکنید . به حساب Google My Business خود وارد شوید و هر بخش را در هر یک از برگه‌های داشبورد خود تکمیل کنید. هرچه اطلاعات بیشتری ارائه کنید، نمایه کسب ‌و کار شما در نتایج جستجو رتبه بالاتری خواهد داشت و مشتریان می‌توانند در انتخاب کسب ‌و کار شما نسبت به رقیب مطمئن‌تر باشند .

۲. نظرات گوگل را دریافت کنید

یکی از بهترین راه ها برای افزایش فروش برای کسب و کارتان، افزایش تعداد نظرات مثبتی است که در گوگل دارید. مصرف کنندگان به آنچه مشتریان دیگر می گویند اعتماد دارند و اغلب از نظرات به عنوان یک عامل تعیین کننده در انتخاب یک کسب و کار استفاده می کنند. علاوه بر این، بررسی ها می توانند به شما کمک کنند تا در کنار نتیجه جستجوی خود در Google رتبه ستاره ای کسب کنید و به شما کمک می کند تا مشتریان و فروش خود را افزایش دهید.

۳. بخش پرسش و پاسخ خود را بنویسید

عدم قطعیت مانعی برای ورود به فروش ایجاد می کند. با ویژگی پرسش و پاسخ گوگل، هر کسی می تواند بپرسد، و هر کسی می تواند به هر سوالی در مورد هر کسب و کاری پاسخ دهد. این بدان معناست که شما می‌توانید به طور پیشگیرانه درباره کسب و کار خود در نمایه کسب ‌و کار Google خود سؤال کنید و به آنها پاسخ دهید . ارائه تصویر واضح‌تر به مشتریان از آنچه باید انتظار داشته باشند و پاسخ به سؤالات و نگرانی‌های رایج، عدم اطمینان را کاهش می‌دهد که می‌تواند به افزایش فروش کمک کند.

نحوه افزایش فروش از طریق مشتریان موجود

هنگام تلاش برای افزایش فروش، مشتریان فعلی شما باید اولویت اول باشند. آنها قبلاً نشان داده اند که تمایل دارند در ازای محصولات یا خدمات به شما پول بدهند، که نشان می دهد به شما اعتماد دارند.

 1.به رفتار مشتری موجود توجه کنید

در صورت امکان، نحوه استفاده و تعامل مشتریانتان با محصولات و خدمات شما را مطالعه کنید. شاید آنها به شدت به یک ویژگی خاص متکی هستند یا با یک جنبه از محصول شما مشکل دارند. اگر چنین است، این می تواند مکانی عالی برای ارائه یک ارتقا باشد. رویکرد دیگر برای این کار ارائه خدمات یا آموزش شخصی‌تر است. شما واقعاً نباید این را به عنوان یک افزایش فروش ببینید. در عوض، به این فکر کنید که رابطه خود را با آنها گسترش می دهد یا غنی می کند. فقط مطمئن باشید که آنها می دانند شما چه چیزی را ارائه می دهید زیرا ممکن است از آن بی خبر باشند.

۲. بازخورد بخواهید

به خصوص در مورد چیزی که پیشنهادات شما فاقد آن است. آیا مشکل خاصی وجود دارد که بتوانید به آنها کمک کنید؟ به عنوان مثال، یک شرکت چاپ ممکن است چاپ بروشورهای تبلیغاتی را که مشتریان برای ایجاد کسب و کار پست می کنند، انجام دهد. مشتری که می‌خواهد فرآیند را حتی بیشتر خودکار کند، می‌تواند به چاپ و آدرس‌دهی پاکت‌ها علاقه داشته باشد. آنها حتی ممکن است دوست داشته باشند که شرکت چاپ خود ارسال پستی را انجام دهد. اگر بتوانید طیف وسیع تری از خدمات را برای مشتریان فعلی خود ارائه دهید، برای کسب و کار آنها ضروری تر می شوید. این به معنای فروش بیشتر و رابطه قوی تر است.

۳. تبلیغات منظم را اجرا کنید

تبلیغات فروش و بازاریابی راهی عالی برای پاداش دادن به مشتریان فعلی شما و افزایش فروش است. هنگامی که با آنها ریتم برقرار می کنید، مشتریان شروع به چشم انتظاری به آنها می کنند. هرچه بیشتر پیش بینی کنند که در آینده با شما تعامل کنند، بهتر است. به‌علاوه، آنها می‌توانند از قبل به دیگران درباره تبلیغات شما اطلاع دهند. این ارجاعات باید به پایگاه مشتری بزرگتر و متعاقباً فروش بیشتر منجر شود .

نحوه افزایش فروش با مشتریان جدید

یکی دیگر از راه های اثبات شده برای حمایت از سود نهایی، تمرکز بر تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان است. مخاطبان شما از شما و پیشنهادات شما آگاه هستند، اما هنوز ثبت نام نکرده اند. در اینجا چند راه برای مشاهده اینکه بیشتر آنها انجام می دهند وجود دارد.

۱.یک حسابرسی محتوا انجام دهید

به وب‌سایت کنونی، ایمیل‌ها، آگهی‌ها یا سایر مواد فروش و بازاریابی فعلی خود نگاهی عمیق بیندازید. آیا بر روی ویژگی ها بیشتر از مزایا تمرکز می کنید؟ اگر چنین است، باید توجه داشته باشید که چگونه محصول یا خدمات شما زندگی مشتریانتان را آسان‌تر، ارزان‌تر یا شادتر می‌کند.

۲. معاملات و بسته ها را ایجاد کنید

گاهی اوقات، شما فقط به یک رویکرد متفاوت نیاز دارید. یکی از راه‌های رسیدن به این هدف، جستجوی راه‌های خلاقانه برای ترکیب خدمات در یک بسته یا چندین محصول در یک بسته است. می‌توانید خدمات مشابه یا انواع مختلفی از خدمات را کنار هم قرار دهید که به مشتری شما امکان می‌دهد در حین بررسی چندین مورد از فهرست کارهای خود (مانند یک تخفیف یا رایگان) از مزایای زیادی برخوردار شود. با بسته ها و بسته ها، مشتریان شما از راحتی کل بسته قدردانی خواهند کرد. به علاوه، آنها احساس خواهند کرد که در ازای پول خود چیزهای بیشتری دریافت می کنند.

فقط مطمئن شوید که بسته‌های خود را بر اساس آن قیمت گذاری کنید و محصولات خود را آنقدر تخفیف ندهید که ارزش درک شده آنها را کاهش دهید. داشتن یک دلیل خاص برای معامله (مانند موجودی مازاد یا خط محصول جدید) می تواند تخفیف را توضیح دهد و همچنان علاقه ایجاد کند.

۳. راه هایی برای متمایز شدن از رقابت پیدا کنید

همه ما با پیام های تبلیغاتی بمباران شده ایم، بنابراین باید راهی برای جلب توجه پیدا کنید. این به معنای بلندترین فریاد زدن نیست. این به معنای متمایز کردن خود از رقبا است ، معمولاً به روش های هوشمندانه. شما می‌توانید با نگاهی به آنچه که رقبای شما برجسته می‌کنند و شناسایی محصولات، خدمات یا ویژگی‌هایی که ارائه می‌دهید که ممکن است نداشته باشند، این را برای کسب ‌و کار خود مقیاس‌بندی کنید.

 شاید اکثر رقبای شما پیکاپ کنار خیابان را ارائه نمی دهند، اما شما دارید. یا شاید شما تنها کسب و کار در میان رقبای خود باشید که رویه‌های تمیز کردن دارای گواهی ایمنی برای ایمن نگه داشتن کارمندان و مشتریان را دارید. برجسته کردن این ویژگی‌ها در بازاریابی می‌تواند به شما کمک کند هم‌اکنون با مشتریان طنین‌انداز شوید و در عین حال کسب ‌و کارتان را از بقیه متمایز کنید.

۴. مهارت های فروش خود را تقویت کنید

تبلیغات و اطلاع رسانی می تواند منجر به جذب بیشتر شود و آنها را از سرد به گرم به گرم تبدیل کند. با این حال، زمانی که زمان تبدیل فرا می رسد، هنوز باید به مشتریان خود بفروشید. شما تمام کارها را انجام داده اید تا آنها را برای خرید آماده کنید، اما این خط پایان نیست. موارد ضروری فروش را مجدداً بررسی کنید تا مطمئن شوید که در مراحل پایانی فرآیند، مشتریان بالقوه خود را از دست نمی دهید. این می‌تواند شامل نگاهی به سیستم مدیریت سرنخ‌ها باشد تا اطمینان حاصل شود که فرآیندی برای پیگیری سرنخ‌ها، ارائه انگیزه ویژه برای بستن معامله و موارد دیگر در اختیار دارید.

چگونه فروش را برای کسب و کار خود در رسانه های اجتماعی افزایش دهیم

همانطور که پلتفرم های رسانه های اجتماعی همچنان در حال گسترش و تکثیر هستند، راه های جدیدی برای دستیابی و پرورش مخاطبان شما فراهم می کنند. در نهایت، این می تواند منجر به فروش بیشتر شود. و در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای تمرکز بر فروش از طریق رسانه های اجتماعی است، در حالی که بسیاری از مصرف کنندگان زمان زیادی را در این کانال ها صرف می کنند.

۱.از تبلیغات رسانه های اجتماعی استفاده کنید

اکثر سایت های رسانه های اجتماعی چیزهای زیادی در مورد کاربران خود می دانند. زیاد. می‌توانید از آن داده‌ها برای کمک به دریافت پیام خود در مقابل چشمان راست با دقت لیزر استفاده کنید. اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، می‌خواهید یک کمپین بازاریابی رسانه‌های اجتماعی بسازید و شروع به آزمایش کنید.

۲. جامعه بسازید و شفاهی ایجاد کنید

با این حال، همه تجربیات اجتماعی نیازی به معامله ندارند. درعوض، می‌توانید به سایت‌هایی مانند فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام به‌عنوان فرصتی برای مشتریان فعلی یا بالقوه ‌تان نگاه کنید. از رسانه های اجتماعی برای کمک به مشتریان خود برای حل مشکلات استفاده کنید. آنها شما را به عنوان یک متخصص در نظر می گیرند و در آینده با مسائل مشابه به سراغ شما می آیند. آنها همچنین به دوستان خود خواهند گفت و هر دو می توانند نتیجه شما را افزایش دهند.

۳. معاملات خود را در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید

در حالی که همه افراد در رسانه های اجتماعی به دنبال خرید نیستند، می تواند راهی کارآمد برای استفاده از تبلیغات باشد. همه عاشق یک معامله خوب هستند. هدایا یا معاملات ویژه به احتمال زیاد توجه مخاطبان را به خود جلب می کند که می تواند منجر به فروش بیشتر شود.

۴. اطمینان حاصل کنید که پروفایل های رسانه های اجتماعی شما بهینه شده است

پروفایل رسانه های اجتماعی خود را به عنوان یک وب سایت کوچک برای کسب و کار خود در نظر بگیرید. هر نمایه باید به وضوح نشان دهد که شما چه کسی هستید، چه کاری انجام می‌دهید، و از چه ارزش‌هایی دفاع می‌کنید. از آنجایی که ممکن است برای مدت طولانی در رادار آنها نباشید، مطمئن شوید که فوراً طنین انداز شده و با مشتری ایده آل خود ارتباط برقرار می کنید. مطمئن شوید که هر پلت فرم رسانه های اجتماعی را نیز به عنوان یک سایت فردی در نظر بگیرید. مخاطبان شما برای هر یک متفاوت خواهند بود، بنابراین پروفایل های شما باید همه با توجه به اهداف شما برای سایت بهینه شوند.

راه های بیشتر برای افزایش فروش

علاوه بر این سه حوزه اصلی، می‌توانید با استفاده از برخی نکات زیر، آمار فروش خود را نیز بهبود بخشید.

۱.با بازاریابی ایمیلی رهبران را پرورش دهید

اغلب، این سفر مستقیماً از آگهی تا فروش نیست. در عوض، مشتریان بالقوه را پیدا می‌کنید و آنها را در مسیری هدایت می‌کنید که در نهایت با انتخاب محصول یا خدمات شما به پایان می‌رسد. یکی از موثرترین راه ها برای پرورش آنها از طریق این فرآیند، بازاریابی ایمیلی است . پس از دریافت ایمیل مشتری، باید از طریق یک کمپین خودکار با آنها در تماس باشید. این به شما کمک می کند به آنها نشان دهید که مشکلات آنها را درک می کنید و می توانید راه حلی ارائه دهید. همچنین مکان عالی دیگری برای تبلیغ معاملات و تخفیفات شماست.

۲. با سایر مشاغل شریک شوید

یکی دیگر از راه های افزایش فروش برای کسب و کار شما این است که با سایر ارائه دهندگان در صنعت خود ارتباط برقرار کنید. حداقل، شما می توانید کسب و کار را به یکدیگر ارجاع دهید، اما ممکن است راه هایی برای شریک شدن برای ارائه بسته های منحصر به فرد به مشتریان خود نیز بیابید.

۳. آزمایش یا تظاهرات رایگان ارائه دهید

یکی از رایج‌ترین اعتراض‌ها این است که “اما آیا این برای من کار می‌کند؟” در حالی که باید سعی کنید در مطالب و محتوای بازاریابی خود به آن توجه کنید، ساده ترین راه برای نشان دادن ارزش خدماتتان این است که به مشتریان اجازه دهید خودشان آن را ببینند. آزمایشی رایگان یا نمایش کلی به مشتریان نشان می‌دهد که دقیقاً چقدر در زمان یا پول خود می‌توانند از پیشنهاد شما صرفه‌جویی کنند. همچنین می‌خواهید در دوره آزمایشی خدمات و آموزش عالی به مشتریان ارائه دهید تا مطمئن شوید که از محصول شما استفاده می‌کنند و بیشترین بهره را از آن می‌برند.

۴. یک تماس برای اقدام در صفحه اصلی خود قرار دهید

ما می دانیم که CTA برای تبدیل در صفحه فرود یا توضیحات محصول ضروری است. آنها همچنین می توانند در صفحه اصلی شما موثر باشند زیرا به هدایت بازدیدکننده شما کمک می کنند. به تنها کاری که می خواهید بازدیدکننده صفحه اصلی شما انجام دهد فکر کنید. بهت زنگ بزنم؟ فرم استعلام را پر کنید؟ به لیست ایمیل خود بپیوندید؟ پاسخ هرچه که باشد، آن را در صفحه اصلی با یک CTA که برجسته است، روشن کنید.

جمع بندی

هر یک از نکات بالا باید به افزایش فروش برای کسب و کار شما کمک کند، اما در لیست غرق نشوید. به جای تلاش برای پیاده سازی همه چیز در یک زمان، یک یا دو زمینه را برای بهبود در حال حاضر انتخاب کنید. هنگامی که شروع به دیدن نتایج کردید، به نکته دیگری بروید و شاهد رشد ارقام فروش خود باشید.

انتهای مطلب/ منبع