کسب و کار در مسیر صحیح ...

گام ششم: اندازه‌گیری همه چیز!

رفتار بازدیدکنندگان

در یک کمپین دیجیتال به شما کمک می‌کنیم که بدانید بیشترین بازدیدها مربوط به چه صفحاتی بوده است؟ کاربران به کدام بخش از یک صفحه بیشتر توجه کرده‌اند؟ کاربران در مسیر خرید با چه مشکلاتی در سایت شما مواجه می‌شوند؟ بازدیدکنندگان شما از کجا هستند و چند ساله هستند؟ 

اثربخشی تبلیغات

تیم هورموند در جریان یک کمپین دیجیتال به شما خواهد گفت کدام بنر شما مخاطبین بیشتری را جذب کرده است، کدام تبلیغات مخاطبینی را آورده که با نرخ بیشتری تبدیل به مشتری نهایی شده اند، کدام متن پیامک برای مخاطبین جذابتر بوده است و … .

نرخ تبدیل فروش محصولات

وقتی بدانید که نرخ تبدیل بازدید به فروش نهایی برای هر محصول در کمپین شما به چه صورت بوده است احتمالاً می‌توانید تصمیم‌گیری‌های بهترین انجام دهید. تیم هورموند به شما کمک خواهد کرد به این اعداد حیاتی در کمپین دسترسی داشته باشید.

نرخ اثربخشی فرم‌های سایت

نتایج یک فرم یا نظرات کاربران در خصوص یک موضوع را به شما خواهد گفت یا منجر خواهد شد که اطلاعات تماس مخاطبین را بدست آورید. پس نتیجه یک فرم حاوی اطلاعاتی ارزشمند است. تحلیل صحیح نتایج نظرسنجی نقشی کلیدی در موفقیت کمپین دیجیتال دارد. در گزارش‌های کمپین تحلیل‌های کاربردی از تمامی فرم‌ها به شما خواهیم داد. 

تحلیل گام به گام کلیک‌های کاربر تا خرید نهایی

اگر به دنبال افزایش فروش در کمپین دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان هستید بررسی رفتار کاربران در تک تک مراحل از دیدن محصول، افزودن آن به سبد خرید، تکمیل اطلاعات ارسال و پرداخت بسیار حیاتی است. ما به شما گزارش تحلیلی از تمامی کلیک‌ها، اسکرول کردن‌ها، تکمیل اطلاعات و … در مسیر خرید کاربران خواهیم داد تا بتوانید تصمیم گیری‌های به موقع انجام دهید.

گام ششم

اندازه‌گیری

گام پنجم

افزایش فروش

گام چهارم

ایجاد سرنخ‌ها

گام سوم

افزایش ترافیک

گام دوم

زیرساخت حرفه‌ای

گام اول

تدوین استراتژی