اسدالله عسگراولادی گفت: اعتراضات مردم در روزهای اخیر ریشه اقتصادی دارد، اما بعضی عوامل بیگانه هم‌ریشه اقتصادی را به سیاسی پیوند می‌زنند.

به گزارش فارس، عضو اتاق بازرگانی ایران بابیان اینکه یکی از دغدغه‌های دولت دوازدهم رفع معضل بیکاری است، افزود: دولت باید هر چه سریع‌تر جلوی بیکاری را بگیرد. وی با اشاره به گرانی‌ها گفت: دولت با زبان خودش از اینکه می‌خواهد قیمت بنزین را افزایش دهد و به ۱۵۰۰ تومان برساند می‌گوید، درحالی‌که این اتفاق، گرانی وحشتناک را برای سال آینده رقم می‌زند. رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین بیان داشت: در حالی از افزایش قیمت عوارض خروج، آب، برق و تلفن صحبت به میان می‌آید که درآمدهای مردم کفاف تأمین هزینه‌های زندگی آن‌ها را نمی‌دهد.

عضو اتاق بازرگانی تهران بابیان اینکه طبقه کوچک و متوسط مردم ازنظر مالیات و بیمه‌های اجتماعی تحت‌فشار هستند، گفت: دولت باید باصداقت با مردم حرف بزند. عسگراولادی با تأکید بر اینکه مردم خوبی داریم که با تمام قوا از انقلاب اسلامی حمایت می‌کنند، گفت: در این مورد هیچ تردیدی نیست، اما باید با حل مشکلات اقتصادی رضایت مردم را جلب کرد تا شب عید خوبی داشته باشند.

انتهای خبر/