فروشگاه‌های زنجیره‌ای نورداستروم آمریکا اعلام کرد: فروش محصولات برند ایوانکا ترامپ در ماه‌های اخیر و با شکل‌گیری کمپین تحریم آن‌ها به یک‌سوم کاهش‌یافته است.

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای نورداستروم آمریکا اعلام کرد: فروش محصولات برند ایوانکا ترامپ در فروشگاه‌های این شرکت در سال مالی گذشته به‌طور متوسط یک‌سوم کاهش‌یافته است.

بر اساس اعلام این فروشگاه زنجیره‌ای طی هفته‌های گذشته و در طول برگزاری مبارزات انتخاباتی ترامپ فروش برند پوشاک ایوانکا ترامپ در آمریکا شدیداً کاهش‌یافته است. هفته گذشته نورداستروم از برنامه خود برای توقف فروش برند ایوانکو خبر داد که این اقدام باعث شد تا دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در توییتر به دفاع از دختر خود پرداخته و اعلام کند نورداستروم با دختر من رفتار ناعادلانه‌ای داشته است.

طی هفته گذشته همچنین یک فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ در آمریکا به نام سیرزاندکمارک ۳۱ محصول برند ترامپ را از فروشگاه‌های خود شامل محصولات خواب، آینه، لوستر و مبلمان جمع‌آوری کرد.

بنا به اعلام نورداستروم آمارها نشان می‌دهد فروش محصولات ایوانکاترامپ در هفته دوم و سوم و چهارم ماه اکتبر سال گذشته ۷۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش‌یافته است.

انتهای خبر/

همچنین بخوانید:   تبلیغ و تخفیف‌ غیرواقعی فرش