غول خرده‌فروشی آنلاین، آمازون‌، تاییدیه خود برای انبار کردن و خرده‌فروشی مواد غذایی در هند را بدست آورد، و با رقیب هندی خود «فلیپ‌کارت» وارد رقابت سختی شد.

آمازون تایید کرد که برنده تاییدیه دولتی هند برای فروش محصولات غذایی در این کشور شده است اما از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرد.

آمازون برنامه‌ریزی کرده است که در بخش فروش محصولات غذایی ۵۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری کند، که این علاوه بر ۵ میلیارد دلاری است که آمازون تاکنون خود را ملتزم به سرمایه‌گذاری در هند کرده است.

اسمارت‌فون‌های ارزان‌تر، نفوذ روزافزون اینترنت، و تخفیف‌های بزرگ، منجر به شکوفایی خرید آنلاین همه چیز، از گجت‌های تکنولوژی گرفته تا لباس و مواد غذایی، در هند شده است.

آمازون مشخصا از طریق «آمازون پنتری» محصولات غذایی خود را در هند می‌فروشد، که در آن خرده‌فروشانی شامل شرکت شریک آمازون، کلادتیل، محصولات گوناگونی را به فروش می‌رسانند.

همچنین آمازون در اپلیکیشن جدید خود  از طریق اتصال به بازار بزرگ، استارباز و هایپربازار از طریق خرده‌فروشان هند مواد غذایی تازه روزانه را هم ارائه می‌کند.

آمازون هیچ گونه توضیحی در مورد این‌که این سرمایه‌گذاری جدید بر رابطه‌های موجود یا شرکت‌های شریک همکاری کننده آمازون چه تاثیری می‌گذارد، ارائه نکرد.

انتهای خبر/