اولین نشست شورای سیاست‌گذاری هفتمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو ایران پس از یک دهه توقف با شعار “صنعت خودرو: خلاقیت و نوآوری” با حضور نمایندگان انجمن‌ها و شرکت‌های صنعت خودرو، امروز در وزارت صنعت و معدن و تجارت برگزار شد.

در این نشست شهرام رضوی نماینده دفتر صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر سال حمایت از کالای ایرانی و شعار هفتمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو ایران (۲۹ اردیبهشت تا ۳ خرداد) به معرفی کلی این نمایشگاه و همچنین ارائه اطلاعاتی درباره نحوه حضور دست‌اندرکاران این حوزه پرداخت.

همچنین مرتضی آقایی مدیر ارتباطات ایران‌خودرو در این نشست افزود: شرکت ایران‌خودرو تمام توانمندی و نوآوری‌های خود را در این نمایشگاه به معرض دید عموم قرار خواهد داد. در این نشست بر اهمیت خلاقیت، نوآوری در صنعت خودروسازی، حضور حداکثری خودروسازان داخلی تأکید شد.

هدف از برگزاری هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو ایران معرفی جدیدترین انواع خودرو، خودروهای مسافربری، خودروهای خدماتی و سایر وسایل نقلیه موتوری از سراسر جهان در بزرگ‌ترین بازار این منطقه می‌باشد.

به گزارش فارس، خودروهای ارائه‌شده در این نمایشگاه شامل خودروهای سواری با تکنولوژی‌های برتر دنیا مانند خودروهای برقی و هیبریدی، ون‌های خانوادگی، اتومبیل‌های تجاری، اتومبیل‌های اسپورت، اتومبیل‌های مفهومی (کانسپت)، اتومبیل‌های عتیقه و کلاسیک، اتومبیل‌های لوکس مجاز و اتومبیل‌های جدید باقابلیت پرواز و سیستم‌های ایرودینامیک همراه با نمونه‌هایی از اختراعات و ابتکارات ملی است.

از ویژگی این نمایشگاه حضور قدرتمند خودروسازان داخلی با توانمندی و نوآوری‌های صنعتگران کشورمان و همچنین حضور خودروهای خارجی است که مجوز واردات دارند. هفتمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو ایران (۲۹ اردیبهشت تا ۳ خرداد) در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

انتهای خبر/