02177946669 | 09109200500 info@damaavand.com

مهرداد بذرپاش گزینه احتمالی ریاست جمهوری آینده: دعوای دنیای استکبار و غرب با انقلاب اسلامی، در کارآمدی نظام و حاکمیت اسلامی است و آنان این را خوب فهمیده‌اند که انقلاب اسلامی بعد از چهار دهه توانسته است برای جهان الگوی انقلاب و مقاومت باشد؛ اما متأسفانه عده‌ای که خود دائماً در مناصب گوناگون بوده‌اند و از برکت انقلاب اسلامی به اینجا رسیده‌اند، این را نفهمیده‌اند و با تجمل‌گرایی و اشرافی گری وصف‌ناپذیر مردم را دلسرد کردند و الگوی انقلاب را مخدوش. برخی‌ها با یک اخم آمریکا لباس غیرت را از تنشان درمی‌آورند و لباس ذلت به تن می‌کنند.

وی بیان کرد: شکننده بودن برخی دولتمردان در برابر مشکلات و سختی‌ها یکی از مسائل اصلی کشور است. باید در مسیر آرمان‌های ملت جلوتر از مردم بود و نه همیشه در پس مردم پنهان شد و علاوه بر همراهی نکردن مانع هم ایجاد کرد. وی ادامه داد: با بحران نمایی و دلسرد کردن مردم به دنبال چه هستید؟ آیا سرد کردن این ملت از آرمان‌هایش آنچه مدنظر شما است، فراهم می‌آورد؟ بذرپاش اشاره کرد: چرا به‌دروغ قیمت واقعی دلار را پنهان می‌کنید؟ شما که ارزش واقعی ریال را حدود ۶۰ درصد کاهش داده‌اید چرا نمی‌گذارید در شاخص‌ها بیش از ۲۵ درصد دیده شود؟ پلاسکوی نظام بانکی کشور بر سر مردم آوار شد و شما که ادعا می‌کنید تورم ۸ درصد است پس چرا ۲۸ درصد از مردم بهره وام می‌گیرید؟

عضو سابق هیئت‌رئیسه مجلس ادامه بیان داشت: فرهنگ لغت ایران را قزوین نوشته‌شده و قلب صنعت ایران هم در قزوین می‌تپد اما چند صباحی است که این ضربان با مشکل مواجه شده است.

همچنین بخوانید:  شانزده واقعیت کسب و کار علی بابا

وی هم‌چنین طی سخنانی در جمع مردم بوئین‌زهرا و شال اظهار داشت: صنعت نیاز به تعامل درست و هوشمند با سرمایه خارجی دارد نه تعامل نمایشی. این آرامشی که شما در اقتصاد از آن دم می‌زنید آرامش در ته چاه بی‌تدبیری است. ایشان بیان کرد: امیدوارم بتوانیم با تکیه‌بر توان نیروی جوانی و تجربه پیران عزتمند اقتصاد کشور را از ته دره‌ای که گرفتار آن شده است نجات دهیم و اعتقاد قلبی دارم اقتصاد ایران می‌تواند اقتصادی مردمی و تولید محور باشد. قزوین بیشترین ضرر را از عدم خودباوری مسئولان نسبت به تولید دید. با خودباوری ملی و چرخیدن دوباره چرخ صنعت قزوین زنده خواهد شد به عبارتی قلب صنعت ایران دوباره احیا خواهد شد.

انتهای خبر/