عضو هیئت نظارت بر سازمان صداوسیما اظهار داشت: در خصوص برنامه تلویزیونی “حالا خورشید” که از شبکه ۳ سیما در حال پخش است شکایت متعددی هم از سوی نمایندگان در خصوص اجرا و محتوی این برنامه صورت گرفته است.

به گزارش دانا، این روزها فضای برنامه‌های صداوسیما مملو از تبلیغات فروشگاه رفاه است که اتفاقاً بهترین ساعات تلویزیون را نیز به خود اختصاص داده است. ازاین‌رو به نظر می‌رسد سازمان صداوسیما برای جبران کسری بودجه خود، دست به تبلیغات برای چنین مجموعه‌هایی زده، بدون آنکه نظارتی بر نحوه عملکرد آن‌ها وجود داشته باشد.

از سوی دیگر نیز تبلیغات گسترده فروشگاه رفاه در تلویزیون این سؤال را در اذهان عمومی متبلور می‌کند که چگونه یک مجموعه زیان ده، توانسته میلیاردها تومان هزینه تبلیغات گسترده در تلویزیون کرده و دست به چنین تخفیفات گسترده‌ای بزند؟

در همین خصوص سید احسان قاضی‌زاده هاشمی، عضو هیئت نظارت بر سازمان صداوسیما در خصوص این موضوع و ورود هیئت نظارت بر سازمان صداوسیما دراین‌باره اظهار داشت: در خصوص برنامه تلویزیونی “حالا خورشید” که از شبکه ۳ سیما در حال پخش است شکایت متعددی هم از سوی نمایندگان در خصوص اجرا و محتوی این برنامه صورت گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به دعوت از یک مدیر نجومی بگیر توسط رضا رشید پور در برنامه حالا خورشید و معرفی آن به‌عنوان فرد کارآفرین گفت: اخیراً هم در برنامه حالا خورشید از فردی بنام فرشید گلزاده که سابقه این فرد برای همگان روشن است و فردی نجومی بگیر بوده دعوت شده تا به‌عنوان یک کارآفرین برای مردم معرفی شود.

عضو هیئت نظارت بر سازمان صداوسیما بر همین اساس اضافه کرد: این موضوع را در هیئت نظارت بر سازمان صداوسیما تحت بررسی قرار داده‌ایم و هیئت نظارت به این موضوع ورود کرده است؛ در آینده گزارش‌های بررسی این هیئت را از طریق رسانه‌ها به مردم اعلام می‌کنیم.

انتهای مطلب/

همچنین بخوانید: سوابق فرشید گل زاده کرمانی ،مدیرعامل فروشگاه های رفاه