گروه «ای اس واتسون» که متعلق به میلیاردر هنگ‌کنگی، «لیکا شینگ» است روزانه ۴ فروشگاه جدید افتتاح می‌کند چرا که فروش محصولات محافظت از کودکان و پوست در چین حاشیه سودی ایجاد می‌کند که شرکت آمازون دات کام در خیال خود هم نمی تواند آن را تصور کند.

گروه «ای اس واتسون» روزانه ۴ فروشگاه جدید افتتاح می‌کند چرا که فروش محصولات محافظت از کودکان و پوست در چین حاشیه سودی ایجاد می‌کند که شرکت آمازون دات کام در خیال خود هم نمی تواند آن را تصور کند. مدیر اجرایی ارشد، مالینا انگای، در مصاحبه‌ای گفت: مالک فروشگاه‌های سلامتی و زیبایی واتسون و داروخانه‌های زنجیره‌ای مرتبط با آن در نظر دارد امسال در سراسر جهان ۱۴۰۰ فروشگاه عرضه مستقیم کالاهای خود را افتتاح کند که بیش از یک سوم آن در چین خواهد بود. او ادامه داد: در چین که بازار اصلی تجارت ماست به طور متوسط هر واحد از فروشگاه‌های ما در کمتر از یک سال هزینه لازم برای بازگشایی فروشگاه را بازمی‌گرداند.

بر طبق تحقیقات یورو مانیتور، درحال حاضر واتسون ۳۰۰۰ فروشگاه در بیش از ۴۳۰ شهر چین دارد که این شرکت را با در اختیار داشتن ۳۰ درصد داروخانه‌های کل چین به بزرگترین بازیگر این صنعت تبدیل کرده است. واتسون در نظر دارد در سه سال آینده ۱۶۰ میلیون دلار برای بهبود پلت‌فرم فناوری‌های خود، بهینه‌سازی تحلیل داده‌ها و ساخت انبارهای جدید هزینه کند. هدف واتسون این است که در ۳ سال آینده سالانه حداقل ۴۰ درصد در فروش آنلاین خود هم رشد داشته باشد.

انتهای خبر/