در پی درج نماد معاملاتی شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با نماد “سپ ” در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده برای نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران، این شرکت در صورت برگزاری معارفه و تکمیل مدارک ‌درخواستی، هفته آینده در بورس اوراق بهادار عرضه اولیه خواهد شد.

روش عرضه سهام شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش ثبت سفارش دفتری یا “بوک بیلدینگ ” خواهد بود که در روز عرضه اولیه، بر اساس قانون ۱۰ درصد از سهام این شرکت به روش ثبت سفارش دفتری و با دامنه قیمتی مشخص وارد بازار خواهد شد. شرکت پرداخت الکترونیک سامان که در سوم آبان ماه امسال با شماره ۱۱۵۴۱ موفق به پذیرش در بورس شده‌ بود در حوزه «کامپیوتر و فعالیت‌های مربوط به آن»، گروه و طبقه «‌‌مشاوره مربوط به نرم افزار و عرضه نرم افزار» فعال است.

به نقل از تسنیم، این شرکت در راستای توسعه فعالیت‌ها و کسب‌وکار خود و باهدف امکان دسترسی گسترده به انواع روش‌های تأمین مالی، حضور در بورس اوراق بهادار را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های استراتژیک خود، هدف قرار داده است. همچنین شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با سرمایه ۱۸۰ میلیارد تومانی با شراکت عمده بانک سامان و بانک رفاه، رتبه دوم سهم از بازار خدمات پرداخت الکترونیک کشور را از طریق بسترهای دستگاه کارت‌خوان‌ (POS)، درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) و درگاه پرداخت موبایلی (#۷۲۴*) در اختیار دارد.

انتهای خبر/

همچنین بخوانید:   سؤالات مدیرعامل بانک مسکن از دولت