02177946669 | 09109200500 info@damaavand.com

گوگل وب سایت جدیدی به نام استارتاپ را راه اندازی کرده که تمام اطلاعات، ابزارها و خدمات مورد نیاز برای موسسان استارتاپ ها را به منظور دسترسی راحت تر در اختیار آنان قرار می دهد. تمرکز startup بر ارائه ابزارها و خدمات خود گوگل از جمله Android Studio ،Analytic ،Google Hire ، Google Map به صورت یکجاست. در حقیقت  startup، ترکیب جدیدی از ابزارهایی است که از مدت ها پیش توسط این شرکت ارائه شده و اکنون دسترسی به آنها راحت تر از قبل شده است.

وب سایت استارتاپ گوگل همچنین حاوی نکات پیشنهادی متعددی برای کسب و کارهاست. در واقع می توان گفت هدف گوگل از راه اندازی  استارتاپ، فراهم آوردن نکاتی است که نیاز به شفافیت و جزئیات بیشتری دارند. برای مثال کاربران می توانند بهترین راهنمایی ها برای استخدام در شرکت ها، رهبری گروه یا هدف گذاری کسب وکار و نحوه دستیابی به آن را با استفاده از این سایت فرا گیرند. بسیاری از این راهکارها و آموزه ها بر مبنای اطلاعاتی از رهبران یا گروه های مختلف همکار گوگل استخراج شده است.

از دیگر خدمات سایت استارتاپ گوگل می توان به ارائه پیشنهاداتی به کاربران مبنی بر پیوستن به گروه های کاری مدیریت شده توسط گوگل اشاره نمود. آمارها حکایت از این دارند که به واسطه همکاری گوگل با بیش از ۵۰ سازمان دیگر تا سال ۲۰۱۱، خدمات این استارتاپ، ۴۰ هزار فرصت شغلی و ۳.۹ میلیارد دلار افزایش سرمایه ایجاد کرده اند.

انتهای خبر/

همچنین بخوانید:  یک شرکت مشاور چیست و چه‌کاری انجام می‌دهد؟