مدیرعامل کافه بازار از مصوبه جدیدی خبر داد که امکان ارسال پیامک با سرعت بیشتر برای ارائه‌دهندگان بومی را فراهم می‌کند که این مصوبه مراحل احراز هویت کاربران را بهبود می‌بخشد.

حسام آرمندهی در مراسم افتتاح فاز دوم شبکه ملی اطلاعات از ۳۱ میلیون نصب فعال برنامه کافه بازار و ۱۷ میلیون حساب کاربری در این فروشگاه برنامه‌های اندرویدی خبر داد.

آرمندهی با بیان اینکه ۹۴ درصد محتوای این بازار بومی است، گفت: ۱۵ تا ۲۰ هزار شرکت یا شخص حقیقی در تولید اپلیکیشن با این مجموعه همکاری دارند.

وی درآمد تولیدکنندگان محتوا در طول حدود ۴ سال فعالیت کافه بازار را از این بازار ۸۰ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: این مبلغ مخصوص به محتوای دیجیتال و جدا از درآمد تبلیغات و سایر درآمدها است.

آرمندهی از رشد ۲۰۰ درصدی تولید اپلیکیشن در سال خبر داد و گفت: تجربه کاربران کافه بازار از شبکه ملی اطلاعات نشان می‌دهد که در بخش ثابت بیشترین میزان دسترسی توسط ۳ اپراتور پارس آنلاین، های ‌وب و شاتل اختصاص دارد.

وی همچنین از مصوبه جدیدی برای امکان ارسال پیامک با سرعت بیشتر برای ارائه‌دهندگان بومی خبر داد و گفت: تجربه نشان داد که بسیاری از کاربران از ایمیل برای احراز هویت استفاده نمی‌کنند و پیامک وسیله بهتری است و این مصوبه احراز هویت کاربران را بهبود می‌بخشد.

انتهای خبر/