در دومین همایش ملی اعطای لوح، نشان و تندیس امین الضرب، این تندیس به ایوب پایداری بنیان‌گذار کارخانه میهن اهدا شد. وی ۴ دهه فعالیت در حوزه تولید محصولات لبنی دارد و تولیداتش ۶۵ درصد سهم بازار بستنی کشور را تشکیل می‌دهد. دارنده تندیس امین الضرب ۱۴ هزار شغل ایجاد کرده و سالانه ۵۰ میلیون دلار صادرات دارد. همچنین در این مراسم، تندیس امین الضرب به مهدی فضلی مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ اهدا شد. وی دارای رتبه یک فروش محصولات آرایشی و بهداشتی داخلی در کشور است و برای ۱۷ هزار نفر ایجاد اشتغال کرده، ضمن اینکه ۴۰ شرکت زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ هستند. فضلی دو دهه فعالیت در حوزه مدیریت هلدینگ و تولید محصولات مختلف آرایشی و بهداشتی دارد و در حوزه مسئولیت اجتماعی فعالیت‌ گسترده‌ای انجام داده و بانی موسسه‌های خیریه بوده است.

در این مراسم نشان و لوح امین الضرب به محمدعلی رجالی بنیان‌گذار شرکت ظریف مصور اهدا شد. رجالی بیش از سه دهه فعالیت در صنعت تولید موکت و کف‌پوش دارد و از پیشگامان این رشته در کشور محسوب می‌شود. همچنین نشان و لوح امین الضرب به محمدرضا رستمی بنیان‌گذار شرکت مارال صنعت جاوید اهدا شد. رستمی با بیش از دو دهه فعالیت صنعتی در حوزه ساخت تجهیزات خودروهای باری از کارآفرینان برجسته کشور است. محصولات این شرکت هم‌اکنون به کشورهای آسیای میانه و اروپا صادر می‌شود. در این مراسم هاله حامدی فر، مدیرعامل شرکت دارویی سیناژن نشان و لوح امین الضرب دریافت کرد. وی با بیش از دو دهه فعالیت در صنعت دارو از کارآفرینان و پیشگامان تحقیق و تولید داروهای جدید همچون داروی بیماران مبتلابه ام اس در کشور محسوب می‌شود.

حسام آرمندهی بنیان‌گذار بازار و سایت دیوار هم در این مراسم به‌عنوان کارآفرین جوان کشورمان در حوزه استارت‌آپ‌ها شناخته شد. وی متولد ۱۳۶۴ مؤسس و مدیرعامل چند استارت‌آپ مهم ایران است. علی‌اصغر حاجی‌بابا بنیان‌گذار شوفاژ کار ایران و پارس متال به‌عنوان مرد صنعت ریخته‌گری هم نشان و لوح امین‌الضرب را دریافت کرد. در ادامه این مراسم علینقی خاموشی پیش‌کسوت صنعت نساجی هم نشان و لوح امین الضرب دریافت کرد. در این مراسم منصوره اتحادیه استاد بازنشسته دانشگاه تهران و بانوی تاریخ‌نویس کشورمان هم موفق به دریافت نشان و لوح امین‌الضرب شد.

از حواشی و عجایب این برنامه می توان به حضور وزارت امورخارجه و اهدای تندیس امین الضرب به محمد جواد ظریف اشاره نمود!

انتهای خبر/