02177946669 | 09109200500 info@damaavand.com

امریکن بانک در یک ماه گذشته، سه شعبه کاملاً خودکار و بدون کارمند افتتاح کرده است. در این شعب مشتریان می‌توانند از دستگاه‌های ATM استفاده و با کارمندان شعب دیگر از طریق ویدئو کنفرانس ارتباط برقرار کنند. امریکن بانک همانند بسیاری از بانک‌های این کشور باوجود کاهش شعب خود در سال‌های اخیر باهدف کاهش هزینه‌ها، شعب جدیدی را در تعدادی از بازارهای منتخب افتتاح کرده است.

این شعب جدید کوچک‌تر هستند، بهره‌مندی آن‌ها از فن‌آوری بیشتر و هدفشان فروش وام مسکن، کارت‌های اعتباری و اعطای وام‌های خودکار به‌جای تراکنش‌های ساده مثل چک‌های نقدی است. آنه پیس سخنگوی بانک آمریکا دراین‌باره گفت: دو شعبه کاملاً خودکار در دو منطقه که بازارهای نسبتاً جدیدی هستند، افتتاح کرده‌ایم. این شعب ازنظر اندازه یک‌چهارم بانک‌های معمولی هستند.

گفته می‌شود امریکن بانک در سال آینده تعدادی از شعب خود را تعطیل و ۵۰ تا ۶۰ شعبه جدید افتتاح خواهد کرد. این بانک در سال ۲۰۱۶ نیز ۳۱ شعبه جدید افتتاح کرد. امریکن بانک ۴۵۷۹ مرکز مالی در پایان سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۱۶ داشت. این تعداد در سه ماه پایانی سال ۲۰۱۵، ۴۷۲۶ و در پایان سال ۲۰۱۰، ۵۹۰۰ مرکز اعلام‌شده بود.

انتهای خبر/

همچنین بخوانید:  سمینار آموزشی رفتار سازمانی در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران