هورموند با بهره‌گیری از فناوری وب ‌اپلیکیشن ‌پیشرفته (PWA) نسخه جدیدی از نرم‌افزار کاربردی خود را ارائه کرد. با کمک فناوری جدید وب ‎اپلیکیشن ‌پیشرفته (Progressive Web Application) محدودیت‌های اعمال شده توسط شرکت اپل برای کاربران iOS به‌صورت دائمی از بین خواهد رفت و کاربران هورموند می‌توانند بدون نیاز به به‌روزرسانی جدیدی این نرم‌افزار را روی دستگاه خود اجرا کنند.

کاربران iOS می‌توانند در مرورگر Safari خود آدرس damaavand.com را جست‌وجو کنند و پس از ورود، در نوار پایین صفحه گزینه Export را انتخاب و روی گزینه Add to Home Screen کلیک کرده و گزینه Add را انتخاب کنند. پس‌ازاین، آیکون نرم‌افزار کاربردی «هورموند» به صفحه نرم‌افزارهای گوشی اضافه خواهد شد و مشترک می‌تواند با کلیک بر روی آن وارد برنامه شود.

کاربران سایر پلتفرم‌ها همچون اندروید و ویندوز هم می‌توانند در مرورگر موبایل خود آدرس damaavand.com را جست‌وجو کنند و پس از ورود، در پایین صفحه روی گزینه Add to Home Screen کلیک کرده و گزینه Add را انتخاب کنند. پس‌ازاین، آیکون نرم‌افزار کاربردی «هورموند» به صفحه نرم‌افزارهای گوشی اندرویدی شان اضافه خواهد شد و مشترک می‌تواند با کلیک بر روی آن وارد برنامه شود.