آژانس تبلیغاتی “جهان مجد بصیر”، شرکت فعال در حوزه طراحی و اجرای امور نمایشگاهی و مشاوره تبلیغاتی، در بررسی های تازه، مشخص شده که در زمینه اخذ ویزا برای علاقمندان به مسافرت به کشورهای اروپایی و آفریقایی هم فعالیت می کند. گفته می شود که این شرکت برای اخذ ویزا برای هر نفر ۲۵ یورو معادل ۱۰۰ هزار تومان دریافت می کند که براین رقم باید هزینه ۶۰ یورویی سفارتخانه ها را هم افزود.

تا اینجای کار، معلوم نشده که شرکت مذکور آیا در کنار فعالیت تبلیغاتی، مجوز انجام امور آژانس مسافرتی را هم اخذکرده یا خیر؟ از قرار معلوم، شرکت جهان مجدبصیر فعالیت خود در زمینه اخذ ویزای شینگن را با همراهی شرکت vssgolbal.com در ایران انجام می دهد.

شرکت جهان مجد بصیر از سال ۱۳۷۸ تاسیس شده و در حال حاضر، افرادی چون “سید محمد مهدی روحانی”،”عنایت الله شعبانی”، “سیدحمزه جهان آرا”، “محسن روحانی” و “سید مقداد شریعت زاده” در ترکیب هیات مدیره این شرکت تبلیغاتی حضور دارند. این شرکت در پرتال اطلاع رسانی خود آورده که با در اختیار گرفتن فضای تبلیغاتی موجود در بیش از ۲۱۰ بازار روز شهرداری تهران، فعالیت خود را گسترش داده است.

تردیدی نیست که  شرکت مذکور برای اخذ ویزا باید مجوز لازم را از مراجع ذیصلاح کند، حال آنکه محوریت اصلی فعالیت این شرکت بیشتر تبلیغاتی بوده تا انجام فعالیت های گردشگری و اخذ ویزا، چرا که برای اخذ ویزا چاره ای جز عقد قرارداد با سفارتخانه ها برای انجام امور گردشگری مسافران وجود ندارد. حال سوال این است این شرکت با چه مجوزی توانسته با چند سفارتخانه قرارداد بسته و پیگیری امور اخذ ویزای مسافران را برعهده گیرد؟!

انتهای خبر/ نسیم آنلاین